Skip links

NX 11 Yenilikler

NX 11'deki Yenilikler: Tasarım ve mühendislikteki son gelişmeleri keşfedin.

NX 11

NX 11, ürün yeteneklerini olabildiğince erken aşamalarda ve hızla geliştirmek, test etmek ve üretmek için mevcut fonksiyonaliteye ilave olarak çok güçlü tasarım, simülasyon ve imalat yetenekleri getirdi. NX 11 ile daha önce manuel olarak yapılan pek çok işlem otomatik hale getirildi.Yakınsak Modelleme (Convergent Modeling), hızlı imalat (rapid manufacturing), gelişmis not alma (annotation), drafting, dökümantasyon, rendering konularındaki yeni yaklaşımlar kullanıcılarımızın dikkatini çekecek konulardan bazılarıdır. Ayrıca NX 11 içindeki Active Workspace uygulaması, PLM yeteneklerine NX içinden kesintisiz bir geçiş sağlayacaktır.

NX 11 Güncellemeleri Hakkında

NX 11, tasarım ve mühendislikte çığır açan özellikleriyle geliyor. Yenilenen araçlar, kullanıcı dostu arayüz ve güçlü performansıyla, NX 11 ile iş akışınızı daha verimli hale getirin.

Tasarım için NX 11: Ürün Mühendisliği'nde Dönüşüm

NX 11, getirdiği yeniliklerle birlikte ürün mühendisliğini yeni bir boyuta taşımaktadır. Kavramsal tasarımdan detay mühendislik ve dökümantasyona kadar getirdiği yenilikler, ürün tasarımında paradigm değişimi yaşatacaktır. Facet modelle çalışma, 3D printing ile hızlı imalat, PMI (Product & Manufacturing Information), drafting, dökümantasyon, fotogerçekçi render (photorealistic rendering), dinamik display bunlardan bazılarıdır.NX 11, en gelişmiş ve en iyi 3D printing desteğini sağlamaktadır. Yakınsak modelleme (Convergent Modeling) ve 3D printing ile geleneksel yöntemlerle imalatı imkansız olan tasarımları bile rahatlıkla yapabilirsiniz.NX 11 ile 2D teknik resimlerinizi kolaylıkla ve hızla Akıllı 3D modellere dönüştürebilirsiniz.

Simulasyon için Simcenter 3D

Ürün performansını önceden görmek için kullanılan simülasyon çözümleri Simcenter 3D içinde toplanmıştır. Önceden beri kullanılmakta olan NX CAE yetenekleri, Simcenter 3D içinde akustik, gelişmiş raporlama ve pek çok diğer yetenekle birleştirilmiştir. Simcenter 3D, 3D ölçeklenebilir, 3D simülasyon yeteneklerini, D simülasyon, test, Simülasyon Veri Yönetimi yeteneklerini sağlar.

İmalat için NX 11: Dijital Üretim

NX CAM içindeki yeni robotik imalat ve hibrit katmanlı üretim (Additive Manufacturing) yetenekleri, size yeni bi üretim boyutu kazandıracaktır.Line Designer ile fiziksel fabrikanızla sanal yapınızı sürekli olarak karşılaştırabilirsiniz. NX CAM ile imalat sürelerini kısaltabilir, hızlı kontrol metodları uygulayabilirsiniz.NX CAM 11 ile örneğin takımyollarını %60 daha hızlı olarak yaratabilirsiniz.NX CMM 11 ile, Renishaw PH20 probları ile yüksek hızlı kontrol avantajını yaşabilirsiniz.Standart parça kütüphanesinden sürükle-bırak yöntemi ile seçtiğiniz takımların hareketlerini simüle edip, görerek yeni takımlar oluşturup, imalat sırasındaki yüksek maliyetli hataları ortadan kaldırabilirsiniz.