Skip links

Siemens Digital Industries Software

Siemens Digital Industries Software’un Türkiye’deki Tek Distribütörü: Boğaziçi Yazılım

Siemens Digital Industries Software, Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM – Product Lifecycle Management) ve İmalat Operasyonları yönetimi yazılımları konusunda dünya lideri yazılım ve servis sağlayıcısıdır. Çözümleri, kavramsal tasarım ve planlamadan, tasarım, üretim, servis -destek konularına kadar daha inovatif çalışmayı desteklemek amacıyla verilerin oluşturulması, yönetimi ve iş süreçlerinin optimizasyonunu sağlar.

Siemens, Enerji, Otomasyon, Dijitalizasyon konularında çözümler sunan dünyanın en büyük teknoloji firmalarındandır. Siemens Digital Industries Software, bu organizasyon içinde Siemens Digital Factory Bölümü altında, PLM (Product Lifecycle Management), MOM (Manufacturing Operations Management) yazılımları sunar. Bu çözümlerle dünyada 140.000’den fazla firmada yaklaşık 16 milyon lisanslı kullanıcıya sahiptir. Merkezi Plano (Texas)’da bulunan Siemens Digital Industries Software, müşterilerine önemli inovasyonlar gerçekleştirerek sürdürülebilir bir rekabet avantajı sağlayacakları endüstriyel yazılım çözümleri sunar. Tüm dünyada bulunan 3D verilerin %40’ı Siemens Digital Industries Software çözümleri ile oluşturulmakta ve yönetilmektedir.

Siemens Digital Industries Software, hem çok büyük hem de küçük firmaların kullanabileceği çok geniş kapsamlı bir yazılım çözümleri portföyüne sahiptir.

Boğaziçi Yazılım, 1991 yılından bu yana Siemens Digital Industries Software firmasının Türkiye’deki tek Distribütörlüğünü yapmaktadır.