Endüstriyel ve Elektromekanik Tasarım

Endüstriyel ve Elektromekanik Tasarım


NX Serbest Modelleme, şekil analizi, rendering ve görüntüleme araçları ile başarılı bir tasarım programının tüm özelliklerini yerine getirmesinin yanı sıra simülasyon ve üretimle de tamamen bir
entegre bir çözüm sunar.
NX serbest modelleme, size yaratıcı ve alternatif tasarımları kesfedecek gücü ve özgürlüğü sağlar. Birbiri ile entegre çok yönlü çözüm setleri, 2D, 3D, kıvrım, yüzey, katı, parametrik, senkron modelleme tekniklerini hızlı ve kolay
tasarım için bir araya getirir.
Fiziksel cisimlerden tersine mühendislik yöntemleri kullanılarak yada temel şekillerden yola çıkarak yaratmak istediğiniz şekil kolaylıkla verilebilir.
NX içindeki şekil analizi ve doğrulama çözümleri tasarımlarınızın bütünlüğü, kalitesi ve üretilebilirliğinin garantilenmesini sağlar.

NX, mekanik, elektronik ve elektrik tasarımları birleştiren bütünleşik bir elektromekanik ürün tasarım çözümü sunar.
NX, baskılı devre tasarımından mekanik paketleme, elektrik kablolamaya kadar farklı disiplinlerle birlikte çalışmayı destekleyen çözümler sunar.
Mekanik, elektrik ve kontrol sistemlerinin tasarımcıları birbirlerine paralel olarak çalışarak yüksek kaliteli ürünler sunabilirler.
NX, Elektromekanik ürünlerinizdeki ürün başarısızlığına neden olabilecek bütün ana sebepleri adresleyebilecek ve ürünperformansını optimize edeceksimülasyon çözümleri sunar. 


Avantajları

• optimize edilmiş şekilverme, alıştırma ve işlev
• serbest şekillerden başlayıp, istediğiniz konsepte hızla ulaşabilme
• tasarım taslaklarını konseptten üretime kadar saklayabilme
• mekanik ve elektrik disiplinlerini ve süreçlerini birleştirebilme
• ECAD/MCAD bilgi alışverişini sağlama
• eşzamanlı geliştirme süreçleri ile ürün geliştirmeyi hızlandırıp, maliyetinizi düşürebilme

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.