NX CAD ile Elektromekanik Tasarım

NX CAD ile Elektromekanik Tasarım

Elektrik ve Mekanik Tasarımları ve Süreçleri Entegre Edin

Elektromekanik ürünlerdeki mekanik, elektronik ve elektrik bileşenlerini entegre etmek, havacılık, otomotiv, elektronik, makine ve tıbbi cihaz üreticileri için çok önemlidir. Bu üreticiler, geliştirme süreçlerini, farklı disiplinler arasındaki işbirliğini destekleyen eş zamanlı tasarım ve sistem mühendisliği yöntemlerine dönüştürmekle yükümlüdürler. Elektrikli, mekanik ve kontrol sistemleri tasarımcıları arasındaki gerçek zamanlı bilgi paylaşımı, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünleri zamanında ve bütçenin altında sunmak için şarttır.

NX, elektromekanik tasarımın her aşamasında birleşik bir çözüm sunar.

Elektrik Kablolama ve Kablo Demeti Tasarımı (Electrical Wiring and Harness Design)

NX, kompleks montajlarda kablo demetlerini tasarlamanıza ve yönlendirmenize olanak tanıyan tamamen entegre bir 3D elektrik yönlendirme ve kablo demeti tasarımı uygulaması sunmaktadır. Elektrikli yön bulma araçları, kablo demetlerinin tasarımını, modifikasyonunu ve analizini otomatikleştiren akıllı özellikler ve işlevler sağlar.

Mekanik ve Elektriksel Tasarım Entegrasyonu

Baskılı devre kartı (PCB) ve elektronik paketleme tasarım verilerini ve süreçlerini NX ile yönetebilir ve senkronize edebilirsiniz. NX ve ECAD sistemleri arasında kolay bilgi alışverişi, disiplinlerarası ekipteki tasarım değişikliklerini kolaylaştırır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.