Siemens NX ile entegre ürün tasarımı

Siemens NX ile entegre ürün tasarımı

Siemens PLM  NX Yazılım Çözümleri ile ;

Daha iyi ürünler tasarlayın, simüle edin ve üretin. Geliştirme sürecinde daha erken kararlar verin ve ürün ekipleriniz ne kadar global olursa olsun herkesi aynı hizaya getirin. Siemens NX CAD, CAE ve CAM çözümleri, ihtiyaçlarınıza ve kullanıcı deneyim seviyelerine uyum sağlayan birleşik bir tasarım ve üretim ortamı yaratır.
 
NX endüstrinin en entegre ürün tasarımı, mühendislik ve üretim çözümüdür ve endüstriniz sürekli değiştiği için NX; açık ortamı ve Siemens'in benzersiz Senkron Teknolojisi ile, sürekli olarak endüstri trendleri ile kilitlenen süreçleri rafine ediyor ve düzene sokuyor. Esnek, verimli ve hızlı bir ürün tasarım ekibiniz olmasını sağlıyor.
 
Siemens NX ile, tamamen entegre ürün tasarımı, mühendislik ve üretim çözümleri ile piyasaya daha fazla ürünü daha hızlı tanıtabilirsiniz.
 

NX CAD Yazılımı ile;

Tasarım ekibinize, eldeki görev için en üretken yaklaşımı kullanma özgürlüğü verin.
Kesintisiz değişimle tel kafes, yüzey, katı parametrik veya doğrudan modelleme teknikleri seçin.
Diğer CAD yazılım sistemlerinde oluşturulan modelleri kullanarak bile, benzersiz hız ve kolaylık ile geometri oluşturun ve düzenleyin.
 
En karmaşık modellerde bile, tam montaj bağlamında etkileşimli çalışın. Montaj navigasyonu, çoklu CAD mockup, interference analizi, path planlaması ve diğer mühendislik araçları montaj tasarımını hızlandırır ve kaliteyi arttırır.
Sac tasarım, kaynak tasarımı ve elektriksel ve mekanik yönlendirme için genel amaçlı CAD'den daha iyi performans gösteren süreç bazlı modelleme araçlarını kullanın.
 
Mevcut modellerden hızlıca şablonlar oluşturun ve bunları yeni tasarımlar için kolayca yeniden kullanın. Şablonlar ayrıca simülasyon, taslak oluşturma, doğrulama ve diğer mühendisliklerin en iyi uygulamalarını içerebilir.
 

NX CAE Yazılımı

NX CAE yazılımı artık Simcenter'ın bir parçası! 

Simcenter Yazılımı

Günümüz ürünlerinin çoğu, mekanik fonksiyonları elektronik, yazılım ve kontrollerle birleştiren karmaşık geliştirme ortamları içerir.
 
Karmaşık zorlukları karşılamak için, ürün mühendisliği ekipleri, kullanımı kolay, daha üretken iş akışları içeren ve tutarlı sonuçlar üreten en ileri analiz araçlarıyla, tüm simülasyon disiplinleri için birleşik, ortak bir platforma ihtiyaç duymaktadır.
 
Simcenter, bu zorlukları ele almak ve simülasyon ve testte birden fazla teknolojiyi (CSM, FEA, CFD, çok gövdeli dinamikleri, kontroller, fiziksel testler, görselleştirme, multidisipliner tasarım araştırmaları ve veri analizleri dahil) birleştirerek, Siemens'in öngörülü mühendislik analitiği vizyonunu gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Tek bir ortamda geniş bir simülasyon ve optimizasyon çözümleri yelpazesi… Bunların hepsi, organizasyon içindeki her kullanıcının rolüne kendini hazırlayan bir kullanıcı arayüzüne sahip.
 
NX CAD kullanmıyor olsanız bile, modern ve tam entegre CAE ortamında çalışabilirsiniz.
Hız simülasyonu % 70'e varan hızlarda ilerliyor, geliştirme döngüsünüzü hızlandırıyor ve ürünleri daha hızlı pazara sunabiliyor.
 
Gerçek dünya koşullarını daha kolay simüle ederek ve çoklu disiplinler arasında takas analizlerini kolaylaştırarak ürün kalitesini arttırabilirsiniz.
 
Daha önceki simülasyon sonuçlarını elde ederek ve fiziksel testlerle simülasyonu ilişkilendirerek, maliyetli geç tasarım değişikliği siparişlerini ve fiziksel prototipleri azaltarak genel ürün geliştirme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
 

NX CAM Yazılımı

Geniş ürün yelpazesi ve esnekliği ile imalat için NX CAM yazılımı, en zorlu işlerin bile kolayca tamamlanmasını sağlar.
3D parça modellerini hızlı bir şekilde hazırlayın (üçüncü parti olanlarını bile) ; modeli doğrudan düzenleyin ve NX CAM'ın Senkron Teknolojisi ile NC programlama için hazırlayın, ardından parçanızı analiz etmek için özel CAD işlevlerini kullanın.
 
Tüm fonksiyonları (CAM ve CMM gibi) parçanızın tekli model tanımına bağlayarak eşzamanlı tasarımı ve NC programlamayı kolaylaştırmak için ana model konseptinden yararlanın.
 
Modelleme, montaj ve taslak hazırlama için bugün piyasada mevcut olan en güçlü CAD işlevlerinden birini kullanın.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.