Teamcenter, Tecnomatix ve Solid Edge

Teamcenter, Tecnomatix ve Solid Edge

TEAMCENTER

Daha zekice çalış daha fazla değil. Ne kadar basit veya karmaşık olursa olsun, herhangi bir PLM sürecini yönetmek için manuel çaba ve maliyeti azaltın. İş mantığınızı oluşturun ve herkese tam olarak görevlerini doğru zamanda tamamlamak için gerekenleri vermek için standart şablonlar kullanın. Dünyanın en yaygın kullanılan PLM (Product Lifecycle Management) çözümü olan Teamcenter yazılımı, stratejik olarak sizin için anlamlı bir şekilde büyümenize izin veren esnek bir odaklanmış PDM (Product Data Management) ve PLM uygulamaları portföyü sunar.
 
Tasarımlar: MCAD, ECAD, yazılım ve simülasyon - hepsi tek bir ortamda.
Belgeler: Daha iyi sonuçlar için belgeleri ve ürünü birlikte yönetin.
BOM'lar: BOM'unuzu (Bill of Materials) yönetin, ürününüzü bilin.
Süreç: Süreçleri düzene sokar, maliyeti düşürür.
 
Teamcenter, ürünün tüm kullanım ömrü boyunca tüm olası kullanıcılar için uyarlanabilir. Gereksinimleriniz değiştikçe ve büyüdükçe yeni PLM yetenekleri ekleyin. Kuruluşunuzun gerektirdiği kadar az veya çok CAD yazılım çözümü ile çalışın - Teamcenter sadece NX için değil, SolidWorks'ten ProE'ye kadar diğer CAD yazılımlarıyla kolayca çalışacaktır.

TECNOMATIX

Tesis/fabrika, süreç, kaynak ve ürün konfigürasyonları arasında görünürlük ve süreç hesap verilebilirliği elde edin ve Siemens PLM Software'den kanıtlanmış üretim mühendisliği uygulamaları seti olan Tecnomatix yazılımı ile değişim sırasında gerçek zamanlı zorunluluk ve mutabakatı ortaklaşa destekleyin. Ürün geliştirme ve lansman sürecinin kritik aşamaları: planlama ve yönetim, simülasyon ve doğrulama, lansman ve üretim gibi…
 

Parça Planlama ve Doğrulama (Part Planning and Validation)

Parça üretim planınızı doğru bir şekilde belirleyin, doğrudan üretime bağlayın ve üretkenliği arttırın.

Montaj Planlama ve Doğrulama (Assembly Planning and Validation)

Doğrulama işlemine başlamadan önce üretim süreçlerinizi planlayın, optimize edin ve doğrulayın; Ürününüzün ve üretim yaşam döngüsünün kontrolünü ele alın.

Robotik ve Otomasyon Planlama (Robotics and Automation Planning)

Etki alanları arasında değişiklikleri senkronize edin, fiziksel denemeleri azaltın, sistem düzeyinde etkinlik kazanın.

Fabrika Tasarımı ve Optimizasyonu (Plant Design and Optimization)

Daha iyi fabrika tasarımı için daha akıllı kararlar verin, malzeme kullanımını iyileştirin, üretim verimliliğini optimize edin ve farklı ekipleri bir araya getirin.

Kalite Yönetimi (Quality Management)

Ölçüm sayımı yapın, tasarım sürecinize daha akıllı kararlar verin.
 

Üretim Yönetimi (Production Management)

Üretim yaşam döngünüzün tam bir resmini alın ve üretim süreçlerinizi yönetin.
Üretim Bilgi Yönetimi (Manufacturing Knowledge Management)
Değişimin etkisini anlamanıza yardımcı olacak bilgi üretimi için tek bir kaynak.
 

SOLID EDGE

Günümüzün karmaşık küresel ekonomisinde ürün geliştirmenin doğasında var olan zorlukları azaltırken mümkün olan en hızlı, en esnek tasarım deneyimini elde edin. Üstün parça ve montaj modelleme, taslak oluşturma, şeffaf veri yönetimi ve yerleşik sonlu elementler analizini kullanın.
 
Solid Edge yazılımı, hızlandırılmış tasarım, daha hızlı revizyonlar ve şirketlerin daha akıllı tasarım yapmalarına yardımcı olan daha iyi içe aktarılmış yeniden kullanım için Siemens Senkron Teknolojisini eksiksiz kullanan bir 3D CAD sistemidir. 3D tasarım söz konusu olduğunda, Solid Edge, tasarımı hızlandırmak, ürünleri daha hızlı pazarlamak, ECO yürütmesini hızlandırmak ve içe aktarılan 2D ve 3D verilerinin yeniden kullanımını en üst düzeye çıkarmak için en iyi seçimdir.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.