Tasarım için NX CAD Yazılım Çözümleri

Tasarım için NX CAD Yazılım Çözümleri

2D tasarımı, çizim oluşturmayı ve ürün belgelerini hızlandıracak araçlar

Taslak Hazırlama ve Belgeler (Drafting & Documentation)

NX CAD Yazılım çözümleri ile yüksek verimli çizim araçları kullanarak 3D modellerden hızlı ve kolay bir şekilde mühendislik çizimleri oluşturun. Çizim yazılımı otomatik olarak 3D parça ve montaj modellerinden çizim görünümleri oluşturur ve çizim görünümlerini hizalamanıza ve ölçeklendirmenize ve çizim sayfalarını düzenlemenize yardımcı olur. Kapsamlı ek açıklama araçları, çizimlerinizi üretim gereksinimleriyle belgelemektedir. Gelişmiş değişiklik izleme, çizim kontrol süresini azaltır ve hataları ortadan kaldırır. Ürünlerimiz, 2D, hibrid 2D / 3D ve 3D tasarım ortamı için ideal olarak uygun olan 2D tasarım, layout, taslak, ek açıklama ve dökümantasyon için güçlü ve üretken yetenekler içerir.

Drafting & Documentation özel bir çözüm oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü özelliklerden oluşur

Taslak standartlarına uygun

NX CAD, büyük ulusal ve uluslararası taslak standartlarına uymayı kolaylaştırır. Çizimlerinizin tüm öğelerinin uyumlu olduğundan emin olmak için istediğiniz standardı seçin.

2D Tasarım ve Taslak Oluşturmayı Optimize Edin

NX Layout, kanıtlanmış teknolojide ortak bir kullanıcı arayüzü ile entegre NX için kullanımı kolay bir 2D konsept tasarım çözümüdür. 2D kavramsal tasarımı, 2D bileşenleri olarak adlandırılan akıllı, tasarım merkezli, yeniden kullanılabilir nesnelerin kullanımıyla geliştirir. Düzene dayalı bir derlemeyi otomatik olarak oluşturmak, 2D'deki kavramları keşfetmenize ve yinelemesine ve 3D'ye aktarmanıza olanak sağlayarak ürün tasarım aşamasını hızlandırır. 2D tasarım gereksinimlerini çözmek için birden fazla sistemi koruma ihtiyacını ortadan kaldırdığından, NX Layout aynı zamanda eğitim, bakım ve uygulama maliyetlerini düşürür.

Sorunsuz 2D Modifikasyon

NX, 2D CAD verilerini düzenlemeyi hızlandıran gelişmiş bir yetenek olan 2D için senkronize teknoloji hatta diğer sistemlerden dosyalar sunar. Teknoloji, layoutlarda ve mühendislik çizimlerinde hızlı ve verimli değişiklikler sağlayan geometrik ilişkileri geliştirir.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.