NX CAM Programı ile Daha Akıllı Ürün Kararlarınızı Arttırın

NX CAM Programı ile Daha Akıllı Ürün Kararlarınızı Arttırın

 

İmalat için NX, CAM'den CNC kontrol cihazına ve parça üretimine kadar eksiksiz bir çözüm sunar. NX CAM Programı ile parça üretim verimliliğinizi artırabilirsiniz.

NX CAM Programının Avantajları

  • NC programlamayı ve işleme süresini azaltın
  • 5 Eksenli frezenizi hassas bir şekilde kontrol edin
  • Daha kaliteli parçalar üretin
  • Üretim kaynaklarının kullanımını maksimize edin

 

Komple Bilgisayar Destekli İmalat Çözümü - Computer-Aided Manufacturing/CAM

NX, takım tezgahı programlama, işleme sonrası ve işleme simülasyonu için eksiksiz bir üretim çözümü sunar. NX CAM yazılımı her bir modülündeki gelişmiş işlevleri yatırımlarınızın getirilerini en üst düzeye çıkarır. Tek bir sistemle birçok görevi ele almanızı sağlayan basit NC programlamasından yüksek hızlı ve çok eksenli işlemeye kadar geniş bir işlevsellik yelpazesini keşfedin.

Mücadelelerinizi 5-Axis Programlama ile bitirin

CAM sisteminiz çok eksenli işleyemiyorsa, sizi geri planda bırakır. 5 eksenli frezeleme ile, etkili çarpışma ve oyuk kontrolü ile karmaşık yüzeylerde hassas kontrol edilen takım yolları oluşturabilirsiniz.

NX CAM'in esnekliği, en zorlu işleri kolayca tamamlayabileceğiniz anlamına gelir. Havacılık, otomotiv, makine, kalıp ve tıbbi cihaz üretimi dahil olmak üzere birçok endüstride kullanılmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.