Siemens NX CAM Yazılım Programı

Siemens NX CAM Yazılım Programı

Komple Bilgisayar Destekli İmalat Çözümü

NX programı, takım tezgahı programlama, post işleme ve işleme simülasyonu için bilgisayar destekli komple üretim (CAM) yazılım çözümleri sunar. NX CAM yazılım programının her modülündeki gelişmiş işlevleri, en yeni takım tezgahı teknolojisindeki yatırımlarınızın getirilerini en üst düzeye çıkarır.

Birçok sektörde benimsenen NX CAM programı, havacılık, otomotiv, tıbbi cihaz, kalıp ve makine endüstrilerinde üretim için kanıtlanmış yetenekler sunar.

Gelişmiş Programlama Yetenekleri

NX CAM yazılımı, basit NC programlamasından yüksek hızlı ve çok eksenli işlemeye kadar birçok işlevi tek bir sistemle ele almanızı sağlayan geniş bir işlevsellik sunar. NX CAM yazılımının esnekliği, en zorlu işleri kolayca tamamlayabileceğiniz anlamına gelir.

Avantaj ve Faydaları

NX CAM, Akıllı Ürün Kararlarını Sürdürmek için Gelişmiş İmalat Çözümleridir

Üretimde başarı, üretim planınızın kalitesine ve titizliğine bağlıdır. Gerçekten etkili olmak için, parça imalat planlarının eksiksiz, doğru ve ihtiyaç duyulduğunda üretime teslim edilmesi gerekmektedir.

Üretim planını tanımladığınızda ve uygulama için atölyeye götürdüğünüzde, Siemens size bilgisayar destekli üretim (CAM) ve takım tasarım yazılımlarından takım tezgahı denetleyicilerine kadar komple bir üretim çözümleri seti sunar.

İmalat Avantajları

Entegre Yazılım Uygulamaları ve Ekipmanları

Siemens PLM Yazılımı, tam kapsamlı üretim mühendisliği ihtiyaçlarınızı desteklemek için tüm NX yazılım seti CAD CAM, CAE ve CMM programlama uygulamalarını tek bir sistemde sunar. Buna ek olarak, Siemens Sinumerik takım tezgahı kontrol cihazları, atölye imalatından büyük seri üretime kadar üretim otomasyon gereksinimlerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Veri ve Süreç Yönetimi

Teamcenter yazılımı, imalat mühendisliği ve üretim ekiplerinin tek bir bilgi kaynağı kullanarak birlikte çalışmasına izin veren veri ve süreç yönetimi sağlar. Bu, birden fazla veritabanına olan ihtiyacı ortadan kaldırmanıza, kanıtlanmış yöntemleri yeniden kullanmanıza, araçları yönetmenize ve iş paketini doğrudan yürütme noktasına bağlamanıza yardımcı olur.

Planlamayı Üretime Bağlayın

Üretim planlama verisine PLM'yi üretim sistemlerine bağlayarak doğrudan atölyeden erişebilirsiniz. Doğrudan sayısal kontrol (DNC) ve takım yönetimi için Teamcenter ve atölye sisteminizi bağlayarak, işleme verilerini ve takım listesi bilgilerini doğrudan NX CAM CNC makinelerine gönderebilirsiniz.

NX CAM Software Programı ile Üretimin Faydaları

  • NC Programlama ve İşleme Süresi azaltın.
  • Surface Finish, Doğruluk ve Parça Kalitesini Arttırın.
  • Üretim Süresini ve Hatalarını Azaltın.
  • Yeni Makine Dağıtımı Başarı Oranını Arttırın.
  • Üretim Kaynaklarının Kullanımı.
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.