Cad Yazılımda Montajlar (Assemblies in NX)

Cad Yazılımda Montajlar (Assemblies in NX)

NX, inovasyonun önündeki engelleri ortadan kaldıran ve doğanın yaptığı gibi şekilleri tanımlamanıza yardımcı olan yeni nesil bir tasarım platformudur. Birden fazla disiplini sorunsuz bir şekilde bir araya getiren NX, hem uzmanlar hem de uzman olmayanlar tarafından daha fazla yineleme sağlar ve dijitalleşmeyi değerlendirmek ve en iyi tasarımları daha hızlı pazara sunmak için en son üretim yöntemlerini kullanır.

NX CAD Yazılımı Programındaki montaj tasarımı yukarıdan aşağı ve aşağıdan yukarıya montaj modellemesini destekler. Montaj hiyerarşisinin hızlı bir şekilde yönlendirilmesini sağlar ve herhangi bir bileşen veya alt montajın tasarım modeline doğrudan erişim sağlar. Montaj bağlamında çalışırken tasarım modelinin herhangi bir bileşeninde değişiklik yapılabilen “design in context” yaklaşımını destekler.

Disiplinler arasındaki engelleri yıkmak için tüm araçları içeren tek bir platforma ihtiyacınız var. NX, tüm mühendislerinizin ve tasarımcılarınızın, tek bir disiplin çözümünde var olan geleneksel engeller hakkında işbirliği yapmasına ve bilgi paylaşmasına izin verir:

  • Birden fazla disiplinden bilgi kullanma ve gerektiğinde ölçeklendirme becerisi
  • Farklı disiplinlerden bir nesnenin temsillerini bağlama becerisi
  • Temsiller arasındaki ilişkilerde gezinme ve anlama becerisi
  • Farklı disiplinler için aynı nesnenin temsillerini içeren kütüphaneler oluşturma yeteneği
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.