Siemens Simcenter 3D Yazılım Programı

Siemens Simcenter 3D Yazılım Programı

Simcenter 3D, tasarım, 1D simülasyon, test ve veri yönetimi bağlantıları ile 3D CAE programı için birleşik, ölçeklenebilir, açık ve genişletilebilir bir ortam sunar. Simcenter 3D, sınıfının en iyisi geometri düzenleme, birleştirici simülasyon modelleme ve endüstri uzmanlığıyla entegre edilmiş çoklu disiplin çözümlerini birleştirerek simülasyon sürecini hızlandırır. Hızlı ve doğru çözücüler, yapısal, akustik, akış, termal, hareket ve kompozit analizleri ile optimizasyon ve çoklu fizik simülasyonunu destekler.

Simcenter 3D bağımsız bir simülasyon ortamı olarak mevcuttur. NX ile kusursuz bir CAD programı CAE yazılım programı deneyimi sunar ve tamamen entegre edilebilir.

Simcenter 3D, simulasyondaki onlarca yıllık deneyimin ürünüdür ve NX Nastran yazılımı, I-deas yazılımı, NX CAE ve LMS yazılımı da dahil olmak üzere kanıtlanmış CAE araçlarından teknolojiler içerir.

Gelişmiş yetenekli 3D simülasyon teknolojileri ve kapsamlı CAE uygulamalarıyla Simcenter 3D, gerçekçiliği arttıran ve daha iyi bir anlayış sağlayan yeni yöntemler sunar. Simcenter 3D, uzman bilgisini ve en iyi uygulama iş akışlarını yakalayarak, mühendislerin ve analistlerin, işlevsel performansın tüm yönlerini barındıran bir platformda işbirliği yapmasını sağlar.

Simcenter 3d Özellikleri

Hızlı ve Verimli Pre/Post

Simcenter 3D, simülasyon modellerini hazırlamak, değerlendirmek ve güncellemek için harcadığınız zamanı önemli ölçüde azaltır.

 

 

 

Doğru Çok Disiplinli Simülasyon

Simcenter 3D, geliştirme sürecini kolaylaştırmak için dünya çapında çoklu disiplini tek bir ortamda bir araya getirir.

 

 

 

Açık ve Genişletilebilir Ortam

Simcenter 3D, iş akışını hızlandırmak ve kuruluşunuz aracılığıyla uzmanlığı dağıtmak için rutin CAE süreçlerini yakalamanıza ve otomatikleştirmenize izin verir.

 

 

 

Aero için çözümler

Simcenter 3D, kompozit malzemelerin doğrusal ve doğrusal olmayan simülasyonu gibi havacılık endüstrisi için kritik olan birçok özelliği destekler.

Auto için çözümler

Simcenter 3D, otomobil üreticilerinin gürültü, titreşim ve sertlik (NVH) için simülasyon kullanarak daha sessiz araçlar elde etmelerine yardımcı oluyor.

Elektronik Çözümleri

Simcenter 3D, elektronik şirketlerinin soğutma sistemlerinin ne kadar iyi performans göstereceğini tahmin etmelerine yardımcı olmak için termal akışlı çoklu iletişim araçlarını akıcı hale getiriyor.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.