CAD Yazılım Modelleme (Modeling in NX)

CAD Yazılım Modelleme (Modeling in NX)

NX CAD yazılım programı, tam özellik tabanlı parametrik katı modelleme (full feature-based parametric solid modeling) ve karışımlar (blends), ince duvar(thin-wall), taslak (draft), yansıtılmış özellikler (mirrored features), açık profil özellikleri ve desenler (open profile features and patterns )gibi gelişmiş özellikler sunar.

NX programındaki çekirdek modelleme kabiliyeti, tel kafes, yüzey, katı, parametrik ve doğrudan modellemeyi tasarımcıların tek eldeki görev için en uygun aracı seçmesini sağlayan tek bir ortamda birleştiriyor. Ek olarak, senkronize teknolojili doğrudan modelleme, basit itme ve çekme yöntemlerini kullanarak tasarımları oluşturmak ve düzenlemek için hızlı ve sezgisel bir yaklaşım sunar ve diğer sistemlerde oluşturulan CAD programı  geometrisi ile doğrudan çalışmanıza olanak tanır. Daha fazla çok yönlülük ve tasarım esnekliği için, senkronize modellemeyi diğer tüm modelleme araçlarıyla birbiriyle değiştirilebilir şekilde kullanabilirsiniz. Yapılandırılabilir, rol tabanlı bir kullanıcı arayüzü, ihtiyaç duyduğunuz komutları görüntüler ve deneyim düzeyiniz büyüdükçe büyür.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.