Cad Yazılımda Tersine Mühendislik

Cad Yazılımda Tersine Mühendislik

Tersine mühendislik için oldukça esnek bir yaklaşımla NX yazılım programı, fiziksel modellerden CAD programı modelleri geliştirmek için gereken süreyi azaltmanıza yardımcı olur. İster kil modellerinden A sınıfı yüzeyler yaratıyor olun, ister anatomik taramalardan implantlar veya protezler yaratıyor olun, isterse de mevcut ürünlerden tasarımları güncelleyin, NX CAD tersine mühendislik yazılımı, taranan verilerden yüksek kaliteli CAD geometrisinin yaratılmasını kolaylaştırıyor.

NX CAD programındaki hızlı yüzey araçlarıyla, sonraki tasarım mühendisliği için hassas CAD geometrisi yaratarak, eğrileri, kıvrımları ve yüzeyleri faset verilere otomatik olarak sığdırabilirsiniz. NX ayrıca, toleransları korumak için taranan verilerin CAD geometrisi ile karşılaştırılması için araçlar içerir. Ortaya çıkan modeller, aşağı doğru tasarım (CAD) , simülasyon (CAE) ve üretim (CAM) süreçlerini hızlandırmaya yardımcı oluyor.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.