NX Touchscreen Gesture

NX Touchscreen Gesture

NX'e tamamen uyumlu olmanın avantajının önemini düşünüyorsanız Realize Shape karmaşık modelleri hızlı ve kolay şekilde yaratmak için en iyi seçiminiz olacaktır.Nx Realize Shape karmaşık şekiller oluşturmayı kolaylaştırır. Touch(Dokunmatik)Bir yazılımla etkileşimde olan dokunmatik ekranlar daha hızlı ve daha sezgisel bir yol olabilir. NX 11'de bulunanyeni dokunmatik arayüz sayesinde NX'in gücünü her yerde hissedeceksiniz.

NX Touchile nerde olursanız olun NX'in bütün tasarım kapasitesine erişim sağlayabilirsiniz. Mesela fabrikanın koridorundan geçerken birisine danışabilirsiniz.Nerde olursanız olunbuözellik sadece ihtiyacınız olan bilgiyi kolayca almanızı sağlamayacak, aynı zamanda sizi daha üretken ve çok yönlü yapacaktır. Dokunmatik modunda iken,dokunmatik ekranınızda daha iyi seçim yapabilmeniz için arayüz ayarlanacaktır. Arayüz mobil cihaz ve NX'i ayrı ayrı kullanan birine benzer ve sezgisel gelecektir. Örneğin yakınlaştırmak için parmaklarınızı ayırmanız, bir şey seçmek için tıklamanız gibi. Mobil cihazların geniş çapta yayılmasıyla ortalama bir kullanıcı NX'i dokunmatik ortamda kullanmaya birkaç dakika içerisinde alışmış olacaktır.

Seçmek veya seçimi kaldırmak 

Nesneye tıklayın 

Çoklu obje seçimi 

Uzun basarak seçmek istediğiniz objeleri, Rectangle, lasso, circle ile seçebilirsiniz. 

Çoklu objelerin seçimini kaldırmak 

Tek parmağınızla görünümünde herhangi bir yer tutun ve diğer parmağınızla uzun basın ve bırakmak istediğiniz objeyi seçin 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.