Nx Cad ile Mekanik-Elektrik Yönlendirme

Nx Cad ile Mekanik-Elektrik Yönlendirme

Siemens NX dijital ürün geliştirme çözümleri arasında kablo demetleri, kablolar, boru tesisatı, borular ve oluklar dahil olmak üzere yönlendirilmiş sistemler için tüm tasarım sürecini kolaylaştıran entegre bir araçlar takımı bulunur.

Bu işleme özgü araçlar, detaylı tasarım süresini azaltır, ürün kalitesini geliştirir ve ürün bilgilerini mantıksal tasarım, fiziksel tasarım, analiz, imalat ve hizmet sektörleri arasında sorunsuzca aktarır.

NX CAD yazılım programı, kullanıcıların karmaşık montajlardaki kablo demetlerini tasarlamalarına ve yönlendirmelerine olanak tanıyan tam entegre bir 3D elektrik tesisatı yönlendirme uygulaması içerir. NX CAD yönlendirme uygulamaları mimarisine dayanan elektrik yönlendirme araçları, kablo demetlerinin tasarımını, modifikasyonunu ve analizini otomatikleştirmek için elektriksel olarak akıllı özellikler ve işlevler sağlar. Bu güçlü özellik, bir tasarımdaki bileşenlerin veya kabloların sayısı konusunda sınırlama getirmez ve elektrik tasarım teknolojisi sağlayıcılarına eksiksiz bir dizi sağlam arayüz içerir. NX programı elektriksel yönlendirme, sistem tasarımı, mantıksal tasarım, PCB tasarımı, fiziksel tasarım, elektrik analizi, üretim, kurulum, servis dokümantasyonu ve servis sunumu dahil olmak üzere tüm elektriksel disiplinlerle entegrasyon sağlar.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.