Siemens PLM - Simcenter 3D CAE Yazılım Programı

Siemens PLM - Simcenter 3D CAE Yazılım Programı

Siemens PLM NX CAE Yazılımı - Simcenter, ürününüzün dijital bir ikizini, gerçek yaşamı yansıtan ve ürünün kullanım ömrü boyunca sürekli olarak gelişimini sağlamak için ürün yaşam döngüsünde sürekli olarak gelişen çok yönlü bir model oluşturmanızı sağlar. Siemens Simcenter, simülasyon, fiziksel testler ve veri analizleri ile öngörülemeyen eğilimleri bir araya getirerek, basit doğrulamadan performans tahminine geçmenize yardımcı olur. Simcenter'ın kararları daha güvenli bir şekilde almanıza ve her zamankinden daha çabuk yenilikler yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin :

Simcenter portföyü, tüm ürün yaşam döngüsünün tümünde ve tüm kritik özelliklerinde performansı tahmin etmenize yardımcı olmak için 1D simülasyonu, 3D CAE'yive testi benzersiz şekilde birleştirir. Fizik tabanlı simülasyonları veri analizlerinden elde edilen bilgilerle birleştirerek, Simcenter tasarımı optimize etmenize ve yenilikleri daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde sunmanıza yardımcı olur.

Simcenter 3D CAE Yazılım Programı, 3D geometri tabanlı tasarımlarınızın performansını tahmin etmenizi sağlar. Simcenter geometriyi herhangi bir CAD programı kaynağından alabilir ve sonlu eleman, sınır elemanı, hesaplama akışkan dinamiği ve çok gövdeli dinamikleri içeren çok çeşitli CAE programı yöntemleri için birleştirilmiş bir ortamda analiz modelleri hazırlamanıza yardımcı olur. Simcenter’ın entegre yüksek kaliteli, çok disiplinli çözümleri, genel CAE analistleri ve disiplin uzmanları tarafından kullanılmak üzere ölçeklendirilebilir. Ek olarak, 3D simülasyonu Simcenter'ın 1D ve test çözümlerine bağlayarak eşsiz bir doğruluk elde edebilirsiniz. Simcenter 3D tasarım, 1D simülasyon, test ve veri yönetimi bağlantıları ile 3D CAE için birleşik, ölçeklenebilir, açık ve genişletilebilir bir ortam sunar. Simcenter 3D, sınıfının en iyisi geometri düzenleme, birleştirici simülasyon modelleme ve endüstri uzmanlığı ile entegre edilmiş çoklu disiplin çözümlerini birleştirerek simülasyon sürecini hızlandırır. Hızlı ve doğru çözücüler, yapısal, akustik, akış, termal, hareket ve kompozit analizleri, optimizasyon ve çoklu fizik simülasyonunu destekler.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.