Siemens ve Toshiba Machine ile CNC İmalatında Dijitalleşme

Siemens ve Toshiba Machine ile CNC İmalatında Dijitalleşme

Videoyu izleyerek, Siemens ve Toshiba Machine Co'nun CNC imalatının en üst seviyesinde kalmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Takım tezgahlarının gelişimi asla yavaşlamaz. İmalat için NX CAM yazılım programı CNC üretiminde dijitalleşme inovasyonu, ilerlemeyi ve teknolojiyi hızlandırır. Fakat bir sonraki yenilik seviyesine herkesten önce nasıl ulaşabilirsiniz? Sonuçları ve gerekli değişiklikleri doğru şekilde tahmin etme kabiliyeti nedir?

Bu, yalnızca Dijital İkiz (Digital Twin) ürün, süreç ve makinenin, yenilikçiliğin yüksek hızını desteklediği ve küresel rekabette vazgeçilmez olan yıkıcı süreçlerin kurulduğu tamamen dijital bir süreç zinciri ile mümkündür.

Toshiba, Siemens'in üretebileceği güçlü bir ortaklığın büyük ilerleme sağladığını gösterdi. Bu sayede, birlikte müşterilerimiz için verimliliği optimize eden çözümler sunabiliriz.

Bunlar, mühendislere yeni nesil fırsatların zorluklarını üstlenme konusunda ilham veren yeni çözümlerdir. Üretim geliştirme aşamalarını kısaltmanıza yardımcı olarak, pazara daha hızlı ürün sunmanızı, etkin ve  verimli maliyet hesapları yapmanızı ve esnekliğinizi arttırmanızı sağlayabiliriz.

Siemens NX CAM yazılım programı, yüksek hızlı kesme ve tutarlı malzeme kaldırma için bileşen geometrisine dayanan en iyi işleme stratejisini tanımlar. Sonuç, makinenin esneklik, doğruluk ve üretkenlikte yeni standartlar elde etmesini sağlayan en uygun CNC programıdır. Çözümlerimizle, CNC imalatının geleceğini şekillendirerek, ileri teknolojinin en ön safhalarında yerinizi alabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.