Siemens PLM Digital Machine Shop

Siemens PLM Digital Machine Shop

Siemens PLM Digital Machine Shop

Bugün, her büyüklükteki makine atölyeleri (machine shops) muazzam bir baskı altındadır - mevcut işletmelerdeki karlılığı arttırmak amacıyla ek gelirler için yeni projeler dikkat çekmektedir.

Yazılım ve donanım teknolojilerinin çoğu, şimdiye kadar bu hedeflere ulaşmanızı sağladı; Bir sonraki seviyeye nasıl geçilecek? Mevcut dijital teknoloji, mevcut iş süreçlerinizin sadece bazı adımlarını otomatik hale getirir; ama işi daha verimli yapmaz.

Şu anda pek çok şirket işi bir elektronik tablo ile yönetmekten sadece biraz daha iyi durumda. Ve şirketlerin operasyonları boyunca düzinelerce başka e-tabloları olabilir. Sonuç olarak bu durum, değerli bilgi parçaları ve etkin bir şekilde kullanılmayan kritik bilgi birikimiyle ve bağlantısız bir süreçle sonuçlanabilir.

Teknoloji sizin için daha fazlasını yapmalı mı? Geçmiş performansa dair gerçek anlayışıyla iş yapılabilir mi?  Ya da her işe sıfırdan mı başlıyorsunuz? İşe başlamadan önce bir işi tamamlamanın en iyi yolunu bile bilmiyor musunuz?

Siemens'ten Dijitalleştirme (Digitalization) ile bu hayali gerçek yapabiliriz.

Dijitalleşme sadece operasyonunuzu otomatikleştirmez; Bugün operasyonunuzda bulunan akıllı verilere dayanarak gelecekteki performansını arttırmanıza yardımcı olur. Üretiminizi dijital hale getirmek için tarife bakalım :  Yazılımımız, süreçlerinizi ve varlıklarınızı çoğaltan bir Dijital İkiz (digital twin) oluşturur, böylece herhangi bir işi herhangi bir makineye hızlı ve kolay bir şekilde programlayabilirsiniz.

CAD yazılım programı / CAM yazılım programı, robotik, CNC işleme, kalite kontrol ile çalışan, otomatik, model odaklı bir süreç ile, büyük avantajlar elde edersiniz.

Bilgi siloları (silos of information ) gibi güven, doğruluk ve üretkenlik için, değerli veriler sürecinizi yönlendirir.

Organizasyonunuzdaki ortak bir işbirliği platformu, insanları, verileri, sistemleri ve ekipmanları - planlamadan üretime - bağlayan bir dijital ağ (digital thread ) kullanarak duvarları yıkıyor.

Ve sonunda, sürekli olarak öğrenen veri odaklı bir süreçle verimliliği ve kaliteyi arttırırsınız. Bütün bunlar operasyonunuza büyük avantajlar sağlar. Kalite ve maliyet hedeflerine ulaşarak ve her üründen öğrenerek, işinizi büyütebilir ve giderek daha büyük, daha karmaşık işler üstlenebilirsiniz.

Operasyonlarınız, müşteri taleplerini karşılamak için kaynakları akıcı bir şekilde değiştirme yeteneği ile daha çevik hale gelir. Ve, en yüksek potansiyele sahip kaynakları kullanarak operasyonel performansı en üst düzeye çıkarırsınız. Verimliliği ve karlılığı arttırmak için mevcut know-how'ınızı kullanırsınız.

Vakit kaybetmeden, Siemens PLM “Digital Machine Shop” ile verimliliğinizi ve karlılığınızı arttırın. 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.