Polarion Software nedir ne için kullanılır?

Polarion Software nedir ne için kullanılır?

Polarion Software, Gereksinimler, Kalite ve Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi (ALM) için% 100 tarayıcı tabanlı ve birleşik bir platformun lider sağlayıcısıdır.

Polarion QA'yı Test Otomasyonu ile Bütünleştirmek

Polarion, xUnit veya jUnit test çerçevelerini dağıtan üçüncü nesil Test Otomasyon yazılımı için tam destek sunar.

Aşağıdaki talimatları izleyerek Polarion QA'yı bir CI aracı tarafından kontrol edilen ve Ranorex, Froglogic tarafından birkaçını isimlendiren otomatik test uygulaması ile birleştirmenizi sağlar. Daha sonra test sonuçları Polarion QA'da yönetim için sağlanacaktır. Bu kesintisiz entegrasyon, otomatik test sonuçları ve raporları dahil olmak üzere gereksinimlerin atanmış tüm test senaryolarına, gereksinimlerin belirlenmesinden baştan sona izlenebilirliğe izin verir.

Test Otomasyonunuzu neden Polarion QA ™ ile birleştirmelisiniz?

Test Otomasyonu çerçeveleri, test planlama ve dokümantasyonun oluşturulmasına yardımcı olmaz, bu nedenle bilgileri oluşturmak için Polarion QA'nın test yönetimi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. (Kolay oluşturma ve ilgili gereksinimlere ve test durumlarına bağlantı için Live Docs işlevi gibi özellikler)

Polarion QA ile test sonuçlarını birleştirerek GUI test otomasyonunuzu güçlendirin. Test otomasyon çerçevenizi Polarion QA ile entegre ederek, otomatik test durumlarınız, tam izlenebilirlik için ilgili gereksinimler, test durumları ve kaynak kontrol dosyaları ile kolayca senkronize edilir.

Reusable Data

Test otomasyonu için test senaryosu verileri oluşturulduktan sonra, benzer işlevsellik gerektiren her test senaryosunda yeniden kullanılabilir.

Unified Environment

Tüm otomatik test ve manuel test faaliyetlerinizi aynı ortamda yönetin.

Improved Efficiency

Daha az bakım ve verimlilik artışıyla test süresini kısaltın.

Error Tracking

Test Otomasyonu hataları ve sorguları, tek bir merkezi konumda test yürütme yaşam döngüsü boyunca izlenir ve kaydedilir.

Test Data Repository

Polarion QA, aynı testleri birden fazla kez yazmaya gerek kalmadan ve her testin sonucunun ne olması gerektiğini hatırlamaya gerek olmayan otomatik bir çözüm sunar. 

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.