Siemens PLM Software Polarion Portfolio

Siemens PLM Software Polarion Portfolio

Siemens'in Polarion ürün portföyü, program geliştirmenizin her yönünü bir üst seviyeye taşır. Size

% 100 tarayıcı tabanlı bir çözümde QA ve test teknolojilerinin bir sonraki gereksinimlerinde en son ürünleri sunar.

Doğru çözüm için, ihtiyacınız olan tüm özellikleri seçin:

Core Polarion ALM Functionality

İşbirliği, İzlenebilirlik ve İş Akışı - DNA'mızda yerleşik 3 temel ilke, Tüm Polarion Verilerine% 100 Tarayıcı Tabanlı Erişim ile senkronizasyonu ve kolay erişimi kolaylaştırın.

Requirements Managements

Tüm proje yaşam döngüleri boyunca gereksinimleri etkin bir şekilde toplayın, yazın, onaylayın ve yönetin. Özel bir yenilik olan Polarion LiveDocs, her bir paragrafı benzersiz bir şekilde tanımlanabilir ve izlenebilir hale getirirken şartname belgelerinde aynı anda ve güvenli bir şekilde işbirliği yapmanızı sağlar.

Live Reports & Project Status

Ayrıntılı analitik ve gerçek zamanlı durum raporları ile karar alma ve proje uygulamalarını iyileştirin. Herhangi bir raporu mobil cihazlar da dahil olmak üzere çevrimiçi, gerçek zamanlı olarak görüntüleyin veya çevrimdışı erişim için pdf'e aktarın.

Change Management

Değişikliklerin 'Kim, Ne, Ne Zaman ve Neden' olduğunu anlayın. Her eser - Sistem Gereksinimleri Özellikler, Doğrulama Prosedürleri, Proje Planları ve Görevleri - her şey basitçe sürüm kontrol havuzlarında saklanır, böylece her değişiklik Sürüm Geçmişi Kaydı üretir.

Test & Quality Management

Tüm test faaliyetlerini merkezi bir platformdan yönetin.Test senaryoları oluşturun ve bunları gereksinimler, değişiklik istekleri, diğer test senaryoları, vb. ilgili iş öğelerine kolayca bağlayın.

Issue & Risk Management

Tüm olası ve bildirilen arızaları takip edin. Hafifletmek için görevler planlayın ve atayın. Herhangi bir test arızasında sorunları otomatik olarak izleyin: testin manuel veya otomatik olmasına bakılmaksızın, Polarion'da veya üçüncü taraf bir araçta yapılmaksızın - sorunun tüm etkinlikler için hemen izlenmesini sağlayın.

Reuse & Branch Management

Yeniden Kullanım ve Şube Yönetimi

Planning Management

Canlı planlama ve ayrıntılı zaman takibi kullanarak kullanımı arttırın ve öngörülebilirliği serbest bırakın. Bültenlerinizi, Kilometre Taşlarınızı, Yinelemelerinizi planlamak için planlı yöntemleri (Waterfall, Agile, Hybrid) uygulayın ve planı tüm organizasyon için şeffaf ve her zaman güncel hale getirin.

Agile / Hybrid Management

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanabilecek proje şablonları dışında, modern çevik teknikleri bir kerede - veya artımlı olarak - benimseyin. Ampirik verilere ilişkin öngörüleri belirlemek için ekip hız yönetimi ile yinelemeli planlama yapın.

Tracked Build & Release

Tutarlılık, bütünlük ve yasal uyumluluktan ödün vermeden sıkça salınması için sürekli teslimat ve yinelemeli geliştirme kurun.

Polarion ALM and Teamcenter PLM Integration

Elektrik, Mekanik ve Yazılım Sistemlerinde Uçtan Uca Mühendislik sağlayan Polarion, Polarion ALM-  Teamcenter PLM ürün geliştirme organizasyonlarının, ALM ve PLM verilerini ve süreçlerini çok yönlü bağlayan tek bir uyumlu ürün ekosistemine sahip olmasını sağlar.

Doors > Polarion Migration

Kaliteyi arttırırken ve karmaşık bir uyumluluk ve düzenleyici standartlar yaşam döngüsü yönetirken benzersiz hızlarda yenilikler yapmanıza yardımcı olan bir Modern Gereksinim Yönetimi çözümü.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.