Tecnomatix Nedir

Tecnomatix Nedir

Tecnomatix, üretimi ve yenilikçi fikirleri ve hammaddeleri gerçek ürünlere dönüştürme sürecini dijitalleştirmenize yardımcı olan kapsamlı bir dijital üretim çözümleri portföyüdür. Tecnomatix yazılım ile üretim verimliliğinizi en üst seviyeye çıkarmak ve inovasyonu gerçekleştirmek için ürün mühendisliği, imalat mühendisliği, üretim ve servis işlemleri arasında senkronizasyon elde edersiniz.

Üretim Tesisinizin Dijital İkizini Oluşturma - Navıgate Dıgıtal Twıns Of Your Productıon Facılıtıes

Intosite ™, bir üretim tesisinin coğrafi bağlamında sunulan bulut tabanlı 2D / 3D / panoramik gösterimleri oluşturmanıza olanak sağlar. Bu, tesisten herhangi bir BT (IT-Bilgi Teknolojileri) sisteminden gelen bilgilere sezgisel erişim sağlayarak basit ve tanıdık bir şekilde gezinmenizi sağlar.

Komisyon Otomasyonu Sanal Sistemler - Commıssıon Automatıon Systems Vırtually

Tecnomatix sanal devreye alma (virtual commissioning) çözümleri, gerçek donanıma indirmeden önce sanal bir ortamda, otomasyon kontrol mantığındaki  ve PLC kodundaki  hataları ayıklamanıza izin verir. Otomasyon ekipmanınızı neredeyse simüle edip doğrulayarak, beklendiği gibi çalışacaklarını doğrulayabilir ve sistem kurulum maliyetini ve başlangıç süresini önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

İnsan Merkezli Tasarım Ve Planlama - Perform Human-Centereddesıgn And Plannıng

Tecnomatix insan modellemesi ve simülasyonu ile, sanal insanları kullanarak iş yerinizin güvenliğini, verimliliğini ve rahatlığını arttırabilirsiniz. İnsan merkezli işlemler, farklı popülasyon özelliklerine uyacak şekilde ölçeklendirilebilen gerçekçi modeller ile analiz edilebilir.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.