Siemens NX CAD Yazılım Programı

Siemens NX CAD Yazılım Programı

Siemens NX CAD yazılımı, güçlü bir dizi yeni araç ve mevcut işlevsellikte önemli iyileştirmeler sunar. Amaç, ürünlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı ve daha az hatayla tasarlamanıza, test etmenize ve üretmenize yardımcı olmaktır. NX CAD'de, daha önce sıkıcı manuel yeniden işleme gerektiren bazı görevler artık otomatikleştirilmiştir. Yakınsak modelleme-convergent modeling ile model geometrisini-facet geometry ve katı / yüzey geometrisini-solid/surface geometry tek bir modelde kullanabilirsiniz. Siemens NX CAD, bilgiden yararlanmanıza, süreçleri otomatikleştirmenize, fikirleri değerlendirmenize ve değişimi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olarak inovasyonu hızlandırır.

NX YAZILIMI İLE HIZLI ÜRÜN GELİŞTİRMEK

Ürün Tasarımı için NX CAD, işbirlikçi bir ortamda yenilikçi ürünler sunması gereken mühendisler için ürün geliştirme sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran entegre bir NX Ürün Tasarımı çözümüdür. Yalnızca CAD çözümlerinden ve kapalı işletme çözümlerinden farklı olarak, Ürün Tasarımı için NX CAD, açık ve işbirliğine dayalı bir ortamda geliştirme disiplinleri arasında en yüksek düzeyde entegrasyon sunar.

SIEMENS NX TASARIM YAZILIMI

Siemens NX tasarım yazılımı, daha iyi ürünleri daha hızlı ve daha verimli şekilde sunmanıza yardımcı olan entegre bir ürün tasarımı, mühendislik ve üretim çözümüdür.

Entegre CAD / CAM / CAE: Daha Akıllı Kararlar, Daha İyi Ürünler ile:

NX hızlı, verimli ve esnek ürün geliştirme için temel yetenekler sunar,

Kavramsal tasarım, 3D modelleme ve dokümantasyon için gelişmiş çözümler sağlar,

Yapısal, hareket, termal, akış ve çoklu fizik uygulamaları için çok disiplinli simülasyon

Takım işleme, işleme ve kalite kontrol için komple parça imalat çözümleri

NX yazılımı, entegre bir ürün geliştirme ortamında daha akıllı kararlar vererek daha iyi ürünleri daha hızlı tasarlamanıza, simüle etmenize ve üretmenize yardımcı olur.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.