NX CAM Production Machining

NX CAM Production Machining

NX CAM 11 yazılım programındaki NX CAM Üretim İşleme Kesme (Production Machining Cut) ile programlama süresini %60 oranında azaltabilirsiniz.

Siemens NX, takım tezgahı programlama, postprocessing ve işleme simülasyonu için eksiksiz bilgisayar destekli üretim (CAM-computer-aided manufacturing) yazılım çözümleri sunar. NX CAM yazılımının her bir modülündeki gelişmiş işlevleri, en yeni takım tezgahı teknolojisine yaptığınız yatırımların getirisini de en üst düzeye çıkarabilir.

GELİŞMİŞ PROGRAMLAMA KAPASİTESİ

NX CAM yazılımı, basit NC programlamasından yüksek hızlı ve çok eksenli işlemeye kadar, tek bir sistemde birçok görevi yerine getirmenize olanak tanıyan geniş bir işlev yelpazesi sunar. NX CAM yazılımının esnekliği, en zorlu işleri kolayca tamamlayabileceğiniz anlamına gelir.

Kalıp işleme, üretim işleme, karmaşık parça işleme ve atölye bağlantısı için sektöre özel güçlü CAM yazılımı özellikleri, NX CAM 11'deki genel üretim verimliliğinizi önemli ölçüde arttırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Siemens PLM NX CAM Production Machining Yazılımı'nın yardımıyla; Prizmatik özelliklerin programlanmasını otomatikleştirebilir ve daha da önemlisi, NX 11 ile takım tezgahı üzerindeki döngü süresini en aza indirgeyebilirsiniz. Delik açma, işlemenin büyük bir bölümünü oluşturduğu için üreticiler için önemli bir odak noktasıdır. NX CAM, derin delik ve sıralı delme için yeni optimize edilmiş işlemler de dahil olmak üzere delik açma için çeşitli verimlilik iyileştirmeleri ve daha fazla otomasyon sağlar. Bu yeni yöntemler azaltılmış döngü süreleri ve %60 daha hızlı programlama sağlar.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.