Mercury Marine

Mercury Marine

Mercury Marine, Daha Fazla Verimlilik için RFx Yönetimini Yeniden Şekillendiriyor

Mercury Marine, RFx Yönetimi için Teamcenter ile başarı elde etti

Ürün geliştirme sürecinde kurumsal paydaşlarla ve tedarikçileriniz arasındaki sürekli ve güvenilir iletişim, maliyetleri azaltmak ve zamandan tasarruf etmek için kritik bir öneme sahiptir.

Mercury Marine, classification, change management, BOM management, CAD integration ve visualization dahil olmak üzere, ürün yaşam döngüsünün (PLM-product lifecycle management) etrafındaki diğer birkaç önemli işlemle birlikte supplier collaboration ve kaynak süreçlerini kontrol altında tutmaya yardımcı olmak için Teamcenter'ı kullanıyor.

Mercury Marine, Teamcenter ile, ürün yaşam döngüsü boyunca gerçekleşen çeşitli süreçleri düzene sokmak için tedarikçilerle daha fazla bağlantı sağlayabileceğini keşfetti. Mercury Digital Services Genel Müdürü Lateef Khan, "Teamcenter tedarikçi işbirliğinin genel gelişimi konusunda, genel teklifimizde RFQ sürecimizi nasıl yürüttüğümüze ilişkin verimimizde en az% 20-25'lik bir artış olduğunu gördük."dedi.

Mercury Marine’in tedarikçi işbirliği girişimlerini ele almak için kullanılan Teamcenter özellikleri, işlevsel ekipler arasında tedarikçi verileri, durum ve kaynak sağlama süreçlerinde şeffaflık sağlayan basitleştirilmiş arama ve raporlama işlevlerini; süreç akışının bir parçası olarak işlevler arası imzalar için proje ödüllendirmesini ve teklif paketleri üzerindeki önemli istisnalar hakkında kullanıcıyı uyarmak için iş akışı yapılandırmasını, tedarikçilerle güvenli veri alışverişinin desteklenmesini, büyük dosyaların yönetilmesini ve sürüm kontrolünü, izleme ve standart, tekrarlanabilir işlemleri içermektedir.

Firmanın başarı hikayesi için tıklayınız.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.