Siemens NX CAD ve Farklılıkları

Siemens NX CAD ve Farklılıkları

 

Bilgisayar destekli tasarım yazılım programı NX CAD (eski adıyla Unigraphics), hızlı ve gerçekçi bir konsept tasarımı ve modellemesi sağlayan güçlü bir 3D ürün tasarım çözümüdür.

Siemens NX CAD Farklılıkları :

Diğer CAD Sistem Verileriyle Çalışma

Senkron teknoloji ile diğer CAD sistemleri ile oluşturulan modelleri doğrudan kullanabilirsiniz. Geometriyi herhangi bir kaynaktan hızlı bir şekilde içe aktarabilir ve değiştirebilirsiniz.

 

Hızlı, Esnek ve Verimli

NX CAD yazılımı tasarım araçları güç, çok yönlülük ve üretkenlikte üstündür. 2D düzeninden 3D modelleme, montaj tasarımı, taslak hazırlama ve dokümantasyona kadar tüm tasarım görevlerinde daha hızlı ve daha verimli çalışın.

Kolaylıkla Karmaşık Ürünler Tasarlayın

En karmaşık montajlar ve binlerce parça için Siemens NX montaj tasarım araçlarını kullanın. Ek olarak, sorunları hızlı bir şekilde tanımlamak ve çözmek için tam multi-CAD dijital örnekler oluşturun.

Geliştirme Süresini +% 30 Azaltın

Çığır açan teknolojiler, verimli etkileşim ve düzenli iş akışları ile NX tasarım araçları, tasarım işlerini diğer CAD programı sistemlerinden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Her Yıl Pazarladığınız Yeni Ürün Sayısını Arttırın

Siemens NX ile tasarım verimliliğinizi arttırarak, mühendislik ekiplerinize daha fazla kaynak bulma ve daha fazla ürün geliştirme konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Teslimat Döngüsü Süresini +% 35 Düşürün

Entegre tasarım (CAD), simülasyon (CAE), takım ve imalat (CAM) ile NX, shoop floordaki ilk konsept ve aynı bilgiyi kullanarak, geliştirme süreçlerini dönüştürmenize ve düzenlemenize yardımcı olabilir.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.