Simcenter ile daha hızlı simülasyon

Simcenter ile daha hızlı simülasyon

Simcenter (a.k.a. Simcenter 3D), günümüzde simülasyonla karşılaştığınız zorlukları, önemli faydalar sağlayan modern ve tamamen entegre bir ortam üzerinden doğrudan ele almaktadır. Simcenter 3D yazılımı, NX CAD yazılımı gerektirmez ve çoklu CAD geometrisini destekleyen bağımsız bir ön / post işlemci olarak kullanılabilir.

Simcenter 3D yazılımının farklılıkları:

Used Advanced Modeling Analysis

Simcenter 3D, analiz modellerini hazırlamak için harcadığınız zamanı % 70'e kadar azaltır. İhtiyacınız olan tüm gelişmiş meshing, boundary şartları ve çözücü arayüzleri sunar.

 

Leverage Multi-Discipline Simulation

Analiz ne olursa olsun, her zaman aynı kullanıcı arayüzü içinde olacak, aynı temel analiz ve geometri modelleme yeteneklerine sahip olacak ve aynı dosya yapısını ve yönetim şemasını kullanacaksınız.

Perform Systems-Level Simulation

Karmaşık analiz modellerini ve montajlarını verimli bir şekilde oluşturun ve yönetin, kontrol sistemleriyle gelişmiş simülasyon ve eş zamanlı simülasyon yapın, büyük modelleri hızlı bir şekilde çözün ve sonuçları fiziksel testlerle ilişkilendirin.

Simcenter 3D ile Verimliliğinizi En Üst Düzeye Çıkarın

Simcenter 3D yazılımı, 40 yıldan fazla süren ve Simcenter Nastran, SDRC I-deas® gibi tanınmış CAE yazılımı  markalarını kapsayan bir mirasa dayanıyor. Simcenter 3D, günümüzde simülasyonla karşılaştığınız zorlukları, tamamen entegre bir ortamda doğrudan ele almaktadır. Simcenter 3D, CAD geometrisini destekler, CAD yazılım programı gerektirmez ve çoklu bağımsız bir pre/postprocessor olarak kullanılabilir. Simcenter 3D, tasarım ekibi ve analiz ekibi arasında kesintisiz veri transferi gibi NX'in tasarım için kullanıldığı durumlarda ek faydalar sağlar.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.