Solid Edge ile İşinizi Dönüştürün

Solid Edge ile İşinizi Dönüştürün

 

Solid Edge – 3D Tasarım Yazılımı

Solid Edge, ürün tasarımını hızlandırmanıza, revizyonları daha hızlı yapmanıza ve tasarım verilerinin yeniden kullanımını iyileştirmenize yardımcı olmak için senkron teknolojiyi kullanır. Daha hızlı 2B taslak çizimi, sınıfının en iyisi sac metal tasarımı, esnek parça ve montaj modellemesi, dahili foto-gerçekçi render ve benzersiz hareket kabiliyeti ile Solid Edge işinizi dönüştürür.

Solid Edge ile kolay CAD çizimi ve taslak çizimi

Çizimler, birçok mühendislik prosesi için nihai çıktıdır - tasarım ve imalat arasındaki bir sözleşmeyi temsil ederler - bu, doğruluğun kritik olduğu anlamına gelir. Ancak ürün tasarımları ve montajları daha karmaşık hale geldikçe bir dizi küresel çizim standardı ile birlikte; çizimleri oluşturmak, açıklama eklemek ve güncellemek zor olabilir. Solid Edge ile çizim düzeni, detaylandırma, detaylandırma ve boyutlandırma kontrolleri seçtiğiniz mekanik çekim standardına otomatik olarak uyar.

Daha fazla bilgi için

https://solidedge.siemens.com/en/solutions/products/3d-design/

 CAD Yazılımı

Kullanıcı arayüzü deneyiminizi basitleştirmek için en popüler taslak standartlarına uygun, kullanımı kolay araçlar ile Solid Edge 2D Taslak; hızlı ve kolay bir şekilde 2D dokümantasyon oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Özellikleri:

Solid Edge 2D Taslak, diğerlerinin yanı sıra Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO), Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) ve İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI) dahil olmak üzere taslak standartlarına otomatik olarak uyan basit çizim düzeni, diyagramlama, ek açıklama ve boyutlandırma kontrolleri sunar. .

Çiziminizi sıfırdan başlatabilir veya mevcut DWG dosyalarını kolayca içe aktarabilirsiniz. Sihirbaz,isteğe bağlı olarak adım adım, her katmanı içeren çizimi önizlemenizi, arka plan rengini, çizim boyutunu, çizgi türünü, yazı tipini ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar.

Hem yeni hem de mevcut 2D CAD kullanıcıları için öğrenme eğrisini basitleştirmek için, Solid Edge 2D Taslak, tanınabilir bir şerit araç çubuğu, basit metin araması ve sık kullanılanlarınıza hızlı erişim sağlayan özelleştirilebilir bir radyal menü gibi komutlara erişmek için çeşitli yollar sunar

İşiniz bittiğinde, dosyanızı müşterilerle, iş ortaklarınızla paylaşabilirsiniz. Solid Edge ile 2B CAD dosyalarınızı neredeyse tüm 3B CAD programlarında kolayca açma esnekliği kazanırsınız veya  .DWG biçimi olarak kaydedebilirsiniz .

 

Yetenekleri:

  • Üretimi kanıtlanmış 2D taslak çizimi
  • Hızlı ve kolay parametrik çizim düzeni
  • Dünya standartlarına uygun ek açıklama ve boyutlandırma
  • AutoCAD ve diğer 2D ürünlerden çeviri sihirbazları
  • Serbest cisim diyagramlarını çözmek için hedef arama

Daha fazla bilgi için

https://www.plm.automation.siemens.com/plmapp/education/solid-edge/en_us/free-software/free-2d-cad

 

Solid Edge Augmented Reality

Tasarım görselleştirmesi ile fikirlere hayat verin. 

Solid Edge Artırılmış Gerçeklik, kullanıcıların dijital dünyayı fiziksel dünyayla birleştirerek gerçek dünyadaki ortamlarda gerçek ölçekli dijital prototipler deneyimlemelerini sağlar. Bu, bir tasarımın inşa edilmeden önce bile cazip bir şekilde amaçlanan ortamında sergilenme imkanını verir.

Daha fazla bilgi için

https://solidedge.siemens.com/en/solutions/products/3d-design/augmented-reality/

Model Based Definition

Solid Edge, Model Based Definition 3B model kullanarak parçaların ve / veya montajların eksiksiz bir dijital tanımının üretilmesini sağlar ve kullanıcıları tamamen dijitalleştirilmiş bir üretim ve tasarım ortamına taşır. Ek açıklamalı 3D modellerin anlaşılması, mühendislik belgelerine harcanan zamanı azaltan ve sonraki doğrulama ve üretim çabalarını artıran karmaşık çizimlere göre çok daha kolaydır.

Daha fazla bilgi için

https://solidedge.siemens.com/en/solutions/products/3d-design/model-based-definition/

Yeni nesil tasarım bugün burada

Gelişmiş teknoloji; jeneratif modelleme, katmanlı imalat ve tersine mühendislik yeteneklerini Solid Edge'e getiriyor. Benzersiz Siemens yakınsak modelleme teknolojisi ile etkinleştirilen bu yetenekler, mevcut ürünleri geliştirme sürecinize sorunsuz bir şekilde entegre etmek için geleneksel Solid Edge düzenleme araçlarının yanında çalışıyor.

Daha fazla bilgi için

https://solidedge.siemens.com/en/solutions/products/3d-design/next-generation-design/

Solid Edge senkron teknolojisine sahip daha hızlı, daha kolay 3D modeller

Solid Edge, doğrudan modellemenin hızını ve basitliğini parametrik tasarımın esnekliği ve kontrolü ile birleştiren benzersiz senkron teknolojisiyle 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) modelleri oluşturmayı ve düzenlemeyi kolaylaştırır.

Solid Edge senkron teknolojisi, hızlı bir şekilde yeni konsept tasarımları oluşturmanıza, değişiklik isteklerine kolayca yanıt vermenize ve bir montajdaki birden fazla parçada eş zamanlı güncellemeler yapmanıza olanak tanır. Bu tasarım esnekliği ile hantal görünen ön planlamayı ortadan kaldırabilir, özellik hatalarını önleyebilir, sorunları yeniden oluşturabilir ve zaman alıcı yeniden çalışmayı önleyebilirsiniz. Senkron teknolojinin gücü, tedarikçiler ve ortaklarla sorunsuz işbirliğini destekleyerek çoklu CAD verilerini yerel dosyalar gibi ele almanızı sağlar.

Daha fazla bilgi için

https://solidedge.siemens.com/en/solutions/products/3d-design/synchronous-technology/

Solid Edge ile kolay CAD çizimi ve taslak çizimi

Çizimler, birçok mühendislik prosesi için nihai çıktıdır. Tasarım ve imalat arasındaki bir sözleşmeyi temsil ederler. Bu da doğruluğun kritik olduğu anlamına gelir. Ancak ürün tasarımları ve montajları daha karmaşık hale geldikçe bir dizi küresel çizim standardı ile birlikte; çizimleri oluşturmak, açıklama eklemek ve güncellemek zor olabilir. Solid Edge ile çizim düzeni, detaylandırma ve boyutlandırma kontrolleri seçtiğiniz mekanik çekim standardına otomatik olarak uyum sağlar.

Daha fazla bilgi için

https://solidedge.siemens.com/en/solutions/products/3d-design/cad-drawing-and-drafting/

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.