Solid Edge

Solid Edge

Solid Edge® yazılımı, Senkron Teknolojiyi kullanarak hızlı tasarım yapabileceğiniz ve başka kaynaklardan alınan veriyi yeniden kullanabileceğiniz hibrit bir 2D/3D CAD çözümüdür. 2 boyutlu Drafting yeteneklerinden 3 boyutlu gelişmiş sistemlere kadar montaj tasarımı, otomatik teknik resim oluşturma, simülasyon ve montaj uygulamalarına kadar, Solid Edge mühendislik tasarımlarınızı yapabileceğiniz kolay kullanılır, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli çok gelişmiş bir CAD yazılımıdır.

En iyi fiyat garantisi ve %75’den başlayan indirim fırsatı ile 5000+ Solid Edge kullanıcımızdan biri olmak ister misiniz? Boğaziçi Yazılımın, 32 yıllık tecrübesi, uzman kadromuz, Platinum Partner ayrıcalıklarından yararlanmak için şimdi teklif alın!

Ücretsiz Solid Edge lisanslarımızı denemek için bizimle iletişime geçin. İletişim Formu için tıklayın

Solid Edge yazılımı

Solid Edge hatasız ve doğru tasarım çözümleri anlamında projeleri yönlendirir.

Parçaların uyumu ve fonksiyonelliğin tam sağlanması için; sektöre uyarlanmış komutlar, yapısal iş akışları ile birlikte tasarlama, analiz ve montaj modeli içinde değişiklikler yapılmasına izin vererek tasarım sürecini hızlandırır.

Solid Edge’in sağladığı avantajlardan bazıları şunlardır:Solid Edge yazılımı

  • Solid Edgen senkron teknoloji ile hızlı ve esnek 3D ürün geliştirme sağlar.
  • Binlerce parçadan oluşmuş montajlarınızda bile hızlı ve esnek montaj yönetimi sağlar.
  • Sac metal tasarım ve optimizasyon özellikleri ile alanının en başarılı sac metal modülüne sahiptir.
  • Dünya standartlarının üstündeki teknik resim modülü ile mühendislik maliyetlerinizi azaltır.
  • Genişletilmiş yetenekleri ile tedarik zincirinizle işbirliğinizi geliştirir.
  • 2D teknik resimlerinizi çok kısa sürede üretime hazır hale getirir.
  • Photo-Realistic Rendering ile modellerinizle kolaylıkla gerçekçi resimler oluşturabilirsiniz.
  • Microsoft Surface™ Pro ile Solid Edge 3D yazılımınızı istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

     

 

 

 

 


Solid Edge

Eksiksiz Ürün Geliştirme Portföyü
Solid Edge, ürün geliştirme sürecinin tüm yönlerini (3B tasarım, simülasyon, üretim, veri yönetimi ve daha fazlası) ele alan, uygun fiyatlı, kullanımı kolay yazılım araçları portföyüdür. Solid Edge, doğrudan modellemenin hızını ve basitliğini parametrik tasarımın esnekliği ve kontrolü ile birleştirir - senkron teknolojiyle mümkün hale gelir.
2D Taslak
Solid Edge 2D Drafting, Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO), Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) ve İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI) dahil olmak üzere çizim standartlarına otomatik olarak uyan basit çizim düzeni, diyagram oluşturma, açıklama ve boyutlandırma kontrolleri sunar. .
3D Tasarım
Solid Edge, ürün tasarımını hızlandırmanıza, revizyonları daha hızlı yapmanıza ve tasarım verilerinin yeniden kullanımını iyileştirmenize yardımcı olmak için senkronize teknolojiyi kullanır. Daha hızlı 2B çizim, sınıfının en iyisi sac levha tasarımı, esnek parça ve montaj modellemesi, yerleşik fotoğraf gerçekliğinde işleme ve benzersiz mobilite ile Solid Edge, yaratıcı düşünce hızında tasarım yapmanızı sağlar.
Bilgisayar Destekli Üretim
Solid Edge bilgisayar destekli üretim (CAM) çözümleri, üreticilerin CNC işleme, yuvalama, kesme, bükme, kalıplama, kaynaklama, birleştirme ve eklemeli üretim dahil olmak üzere çok çeşitli üretim süreçlerini kullanarak birinci sınıf ürünler oluşturmasına yardımcı olur.

 

 

 

45 Günlük Solid Edge'i Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz 3D CAD Sürümünü Hemen İndirin

Solid Edge 3D Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz Solid Edge CAD Viewer

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.