En İyi İş Ortağı ödülü


Boğaziçi Yazılım, 2014 Siemens PLM Software Avrupa İş Ortağı Liderlik Zirvesi’nde Avrupa Bölgesi En İyi İş Ortağı seçildi.

Boğaziçi Yazılım, 2014 Siemens PLM Software Avrupa İş Ortağı Liderlik Zirvesi’nde Avrupa Bölgesi En İyi İş Ortağı seçildi.

Siemens PLM Software tarafından etkin iş ortaklarını belirlemek amacıyla her yıl düzenlenen Avrupa İş Ortağı Liderlik Zirvesi, bu sene de muhteşem bir organizasyon ile Portekiz, Lizbon’da gerçekleştirildi. Bu büyük organizasyonda Boğaziçi Yazılım, 2014 yılının En İyi Avrupa Bölgesi İş Ortağı ödülüne layık görüldü. Avrupa-Orta Doğu-Afrika Bölgelerinde en iyi iş ortağı seçilen Boğaziçi Yazılım aynı zamanda Orta Doğu-Afrika Bölgesinde de bu liderliğini devam ettirdi. Gecede Genel Müdür Yardımcımız Nilgün Bökeer Orta Doğu ve Afrika Bölgesinde 2014 yılı en iyi satıcı ödülünün sahibi oldu.

Boğaziçi Yazılım, kurulduğu 1991 yılından bu yana, dünya çapında ünlü yazılım firmalarının Türkiye temsilciliğini yürütüyor ve sunduğu çözümlerle ilgili satış, eğitim, servis, danışmanlık, destek uygulama ve uyarlama hizmetleri veriyor. Proje bazlı çalışan Boğaziçi Yazılım, satışını gerçekleştirdiği yazılım çözümlerini kullanabilecek elemanlara eğitim vermenin yanı sıra, uygulama tamamen oturana kadar yerinde danışmanlık hizmetleri de sunuyor

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.