Isısan - Logo Tiger ile Teamcenter Entegrasyonu

Isısan - Logo Tiger ile Teamcenter Entegrasyonu


Ürün Verilerini yönetmek için Siemens PLM Software’in Türkiye Distribütörü Boğaziçi Yazılım ile işbirliği yapan Isısan, Logosphere etkinliğinde başarı hikayesini anlattı.

Isısan Bilgi Teknolojileri Müdürü Ömer ÇOLAKOĞLU, Logo Yazılım'ın her yıl düzenlediği Logosphere etkinliğinde Başarı Hikayeleri sunumlarında Logo Tiger ERP yazılımı ile Siemens Teamcenter PLM Entegrasyonunu anlattı.

 

Ömer ÇOLAKOĞLU, birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz PLM projesi sonrasında, Teamcenter PLM çözümümüz ve NX CAD yazılımımız sayesinde oluşturduğu ürün datalarını, revizyon bazlı ve şirket içi tüm iş süreçleri ile entegre bir şekilde tek bir platformdan yönettiklerini  belirtti.

 

Proje başında ürün ortaya çıkmadan otomatik olarak oluşturulan mühendislik ürün ağaçları(BOM) ve 3D Modeller sayesinde maliyet ve zaman hesaplamalarını öngörerek ürünü tek seferde ve hatasız olarak ortaya çıkardıklarını belirten Ömer ÇOLAKOĞLU,  Logo Tiger ve Teamcenter PLM arasında yapılan entegrasyon ile hatasız ve otomatik gerçekleştirilen bilgi transferi üretim ayağında doğru verinin kullanılmasını sağladıklarını anlattı.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.