Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi NX kullanıyor

Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi NX kullanıyor


Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Boğaziçi Yazılım aracılığıyla Siemens PLM Software' den yazılım desteği alıyor.

Sektörde 25 yılı geride bırakan Boğaziçi Yazılım, Siemens PLM Software ürünleri olan NX, (CAD-CAE-CAM), Teamcenter, Tecnomatix çözümleri hakkında pek çok sektörde binlerce firmaya kavramsal tasarımdan başlayarak ürün geliştirme, imalat ve satış sonrası destek konularına kadar uçtan uca yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Bu hizmetlerimize ek olarak, Siemens PLM çözümlerimizden NX ile ilgili “Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” öğrencilerine vermiş olduğumuz destekten ötürü memnuniyet duyuyoruz.

Sosyal sorumluluğumuz olarak; geleceğin ışığı gençlerimize, eğitim anlamında vermiş olduğumuz desteğimizi her zaman sürdürmeyi arzu ediyoruz.

Verdiğimiz destekten dolayı, Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu, bizim için çok anlamlı olan “Teşekkür Belgesi”’nden dolayı asıl biz Boğaziçi Yazılım olarak kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.