Hakkımızda

Boğaziçi Yazılım A.Ş., Siemens Digital Industries Software firmasının Türkiye’deki tek distribütörüdür.

Sektörde 25 yılın üzerinde tecrübesi olan Boğaziçi Yazılım, bu çeyrek asırlık süre içinde 3.500’den fazla müşteriye, 10.000+ uç kullanıcıya Siemens Digital Industries Software ürünleri ile ilgili mühendislik hizmetleri sağlamayı başarmıştır. İstanbul ve Ankara ofislerinde bulunan tecrübeli satış ve danışmanlık kadrosunun yanı sıra Türkiye çapında yayılan bayi ağı ile başarılarımız desteklenmektedir.

Boğaziçi Yazılım, Türkiye Distribütörü olduğu Siemens Digital Industries Software çözümleriyle kazanılan güçle Otomotiv, Ulaşım, Havacılık ve Savunma Sanayi, Beyaz Eşya, Makine İmalatı, Sağlık ve Tıbbi Cihazlar, Denizcilik, Kalıpçılık ve benzeri pek çok sektörde elde edilen tecrübelerle binlerce firmaya kavramsal tasarımdan başlayarak ürün geliştirme, imalat ve satış sonrası destek konularına kadar uçtan uca yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Boğaziçi Yazılım olarak amacımız, hizmet verdiğimiz konularla ilgili olarak her zaman müşterilerimizin aklına ilk gelen çözüm sağlayıcı olmak ve “Stratejik İş Ortağı” yaklaşımı ile bize güvenen müşterilerimizin taleplerini başarı ile karşılamaktır.

Yaptığımız bütün işlerde hedefimiz;

  • Müşterilerimizin bugünkü ihtiyaçlarına çözüm bulmak,
  • Müşterilerimizin büyüyen yapıları içinde, büyüyen ve değişen gelecekteki ihtiyaçlarına çözüm bulmak,
  • Müşterilerimizin gelişen teknoloji ile birlikte gelişmelerini sağlayacak uzun vadeli planlarını birlikte oluşturmaktır.

Sektörde 25 yılın üzerinde başarılı bir geçmişi geride bırakırken, değerli müşterilerimize bize olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

Boğaziçi Yazılım Kurumsal Sunum:

Boğaziçi Yazılım

Tarihçe

Boğaziçi Yazılım
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.