NX Yenilikler

 • En Son Siemens NX Yenilikleri burada!

  En Son Siemens NX Yenilikleri burada!

  Dünyanın önde gelen entegre tasarım, simülasyon ve imalat yazılımlarından Siemens NX ile; yenilikçiliğin önündeki engelleri kaldırabilirsiniz.

 • NX Continuous Release Yenilikler

  NX Continuous Release Yenilikler

  En son NX güncellemesi, en iyi tasarımları daha hızlı ve güvenle oluşturmanızı sağlar.En yenilikçi özelliklerin ve güncellemelerin yer aldığı NX’in son sürümü ile inovasyonun önündeki engelleri kaldırın.

 • NX Continuous Release

  NX Continuous Release

  Siemens PLM Software, Kullanıcılarımızın her zaman güncel sürümle çalışması ve bu riskleri ortadan kaldırabilmesi için Ocak 2019 itibari ile, NX’in 13 numaralı versiyonuna geçiş yapmama, bunun yerine her defasında güncelleme/kurulum yapılmasına gerek kalmayan, “NX Continuous Release” adı altında yepyeni sürekli bir sürüm çıkartma kararı aldı.

 • NX 12

  NX 12

  NX 12 ile tüm inovasyon yeteneklerinizi açığa çıkartın. NX 12, multidisiplin tasarım olanakları ile elektrik , mekanik ve kontrol sistemlerini tek bir platformda birleştirir. Yeni nesil çözümleri ile ürün geliştirmenin her aşamasında "Digital Twin" avantajını elde etmenizi sağlar.

 • NX 11

  NX 11

  NX 11, ürün yeteneklerini olabildiğince erken aşamalarda ve hızla geliştirmek, test etmek ve üretmek için mevcut fonksiyonaliteye ilave olarak çok güçlü tasarım, simülasyon ve imalat yetenekleri getirdi.

 • NX 10

  NX 10

  Siemens NX 10, kullanıcılarına geliştirilmiş esnek tasarım kabiliyeti ve 3 kat daha fazla verimlilik sunuyor.

 • NX 9

  NX 9

  NX 9 ile üretkenliği geliştirin ve ürün tasarımını hızlandırın.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.