Skip links

Siemens NX

NXTasarım, simülasyon ve imalat için yüksek performanslı entegre CAD, CAM, CAE çözümleri

Siemens NX

Siemens NX CAD/CAM/CAE

yazılımları daha iyi ürünleri, daha hızlı ve daha düşük maliyetli, daha etkin birSiemens NX CAD/CAM/CAEşekilde geliştirmenizi sağlayan tasarım, mühendislik ve imalat çözümleridir.

Siemens Digital Industries Software tarafından sunulan Siemens NX, ürün geliştirme sürecinde sadece tasarım için değil aynı zamanda simülasyon ve imalat için de gelişmiş çözümler sunar. Siemens NX ile, tamamen entegre ürün tasarımı, mühendislik ve üretim çözümleri ile piyasaya daha fazla ürünü daha hızlı tanıtabilirsiniz. Eskiden Unigraphics olarak bilinen NX, uçtan uca yüksek kalite CAD/CAM/CAE yazılım çözümü paketidir. Siemens NX CAD/CAM/CAE çözümleri, ihtiyaçlarınıza ve kullanıcı deneyim seviyelerine uyum sağlayan birleşik bir tasarım ve üretim ortamı yaratır. NX; Siemens’in benzersiz Senkron Teknolojisi ile, sürekli olarak endüstri trendleri ile kilitlenen süreçleri rafine ediyor ve düzene sokuyor. Esnek, verimli ve hızlı bir ürün tasarım ekibiniz olmasını sağlıyor.

NX ile;

  1. Kavramsal tasarımdan 3 boyutlu tasarım ve dökümantasyona kadar bütün ürün geliştirme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  2. Multi-Disiplin Simülasyonlarla yapısal analiz, hareket analizi, termal analiz, akış analizi, multi-fizik uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz
  3. Tam bir parça imalatı çözümü olarak, işleme, talaşlı imalat ve kalite kontrol operasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki ismi UNIGRAPHICS olan NX CAD/CAM/CAE yazılımlarımız endüstride pek çok kişi tarafından UG ya da UG NX olarak da bilinmektedir.

NX Çözümleri

Hub IT allows your business and technology computers to store, transmit, analyze, and manipulate big data in the digital world.

İleri Tasarım Çözümleri Daha Etkili Kararlar Sağlar

Siemens NX CAD Programı

“Dijital İkiz” için 3D CAE

NX CAE

NX İmalat çözümlerini kullanarak imalat verimliliğinizi arttırın

NX CAM

Sizi Arayalım

İletişim bilgilerinizi formumuz aracılığıyla paylaşın en kısa sürede sizi arayalım.