Skip links

Proje Hizmetlerimiz

Size özel çözümler sunarak işletmenizin büyümesine ve başarılı bir dijital dönüşüm geçirmesine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Proje Yönetim Hizmeti

Deneyimli danışmanlarımızla birlikte yaptığımız proje çalışmalarında, sağladığımız ürünlerle işinizin dijital dönüşümünde sizlere yardımcı oluyoruz. Sunduğumuz proje yönetim hizmeti kapsamında iş analizinden konfigürasyona, kullanıcı firmaya özgü özelleştirmelere ve entegrasyona kadar ihtiyaç duyulan her konuda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Proje Yönetim Hizmeti

Türkiye genelinde kendi danışman kaynaklarımızla gerçekleştirdiğimiz onlarca PLM projesi, başarımızın ve tecrübemizin en önemli göstergesidir. Size özel çözümler sunarak işletmenizin büyümesine ve başarılı bir dijital dönüşüm geçirmesine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

İş Analizi

Konfigürasyon

Projeye Özel Özelleştirmeler

Entegrasyon

Proje Devreye Alma

1. İş Analizi

Projeye başlamadan önce, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve hedeflerini belirlemek için kapsamlı iş analizleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede projenin temel gereksinimlerini doğru bir şekilde belirleyerek, size özel çözümler sunuyoruz.

2. Konfigürasyon

Uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınıza uygun yazılım ve sistem konfigürasyonlarını yaparak, süreçlerinizi optimize eden ve verimliliğinizi artıran bir çerçeve oluşturuyor.

3. Kullanıcıya Özel Özelleştirmeler

Her işletme benzersizdir ve ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Danışmanlarımız, yazılımı işletmenizin spesifik gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirebilir.

4. Entegrasyon

Var olan iş süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetebilmek için yazılım sistemlerinizi, mevcut altyapınıza sorunsuz bir şekilde entegre ediyoruz. Bu sayede veri akışını optimize ederek verimliliği artırıyoruz.

5. Proje Devreye Alma

Denenmiş ve başarısı kanıtlanmış bir proje devreye alma yaklaşımıyla, projelerinizi planlanan süreler içinde başarıyla tamamlamayı hedefliyoruz. Müşteri beklentilerini tam olarak karşılayacak sonuçlar elde etmek için çalışıyoruz.

Proje yönetim süreçlerinizde en iyi sonuçları almanız için buradayız. Siz de deneyimli ekibimizle çalışarak, işinizi bir üst seviyeye taşımak için adım atın.

İletişime geçmek ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.