Skip links
Siemens Digital Industries Software

Siemens CEO’sundan İş Ortaklarına Açık Mektup

 

 Basın Bülteni

21 Mart 2020

Bu küresel sağlık krizi sırasında önceliğimiz çalışanlarımızın, müşterilerimizin, ortaklarımızın ve topluluklarının sağlığı ve refahıdır. Amacımız, geçtiğimiz birkaç hafta içinde dijital dönüşümü hızlandıran ve müşterilerimizi bu belirsiz dönemde en iyi şekilde destekleyen çözümler geliştirmeye ve sunmaya devam etmemizi sağlamak için birçok adım attık. Bu adımlar; bazı etkinlikleri iptal etmeyi veya ertelemeyi ve müşterilerimiz için en iyi şekilde çalışmasını sağlayacak sanal etkinliklere geçişi içerir.

Değişen çalışma koşulları, kullanıcılarımız için Siemens yazılımıyla becerilerini ve yeteneklerini arttırma fırsatı sunar. COVID-19 etki süresi boyunca çevrimiçi öğrenim üyeliklerimize 30 günlük ücretsiz abonelikler sunmaya başladık. Bu teklifle kullanıcılarımız, hali hazırda kullandıkları ürünlerdeki yeterliliklerini arttırabilecek, yeni Siemens çözümlerinde beceriler geliştirebilecek zengin bir video tabanlı öğrenme, laboratuvar ve diğer ilgi çekici eğitim içeriğine ücretsiz erişime sahip olacak.

Kullanıcılarımızın çoğunun normal ortamlarının dışında çalıştığını biliyoruz.Bu nedenle Siemens, portföyümüze erişimi genişletmek için çalışıyor. Mendix uygulama geliştirme platformunun ücretsiz bir sürümü herkes için mevcut olmakla beraber, çözümlerimizin birçoğu öğrenciler ve yeni başlayan şirketler için ücretsizdir. Bugün, öğrencilere ve eğitmenlere Mentor’un amiral gemisi PADS Professional PCB tasarım yazılımının öğrenci sürümünün 12 aylık ücretsiz lisansını sunuyoruz. Ayrıca, bazı ürünlerimizin evden kullanılmasını sağlamak için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz : https://blogs.sw.siemens.com/covid-19-response-resources/

Tıbbi cihazlardan endüstriyel makinelere, havacılıktan ilaç sektörüne kadar geniş iş ortakları ve müşteriler ağına sahip bir endüstri lideri olarak, ekosistemimizin gücünü sürdürülebilirlik ve koronavirüs pandemisi de dahil olmak üzere küresel sorunlara yenilikçi çözümler üretmeye uygulamaktan sorumluyuz. Bir örnek olarak, açlık ve temiz su zorluklarını çözecek yenilikçi çözümler için 20.000 $ ile ödüllendirilecek olan “Engineering for Change on the Innovate for Impact design competition” ile ortaklık yapıyoruz ve son tarihi 4 Mayıs 2020’ye kadar uzatıyoruz.

Olağanüstü zamanlarda olduğumuzu biliyoruz, bu yüzden bu değişim döneminde birbirimizi desteklemek için bu adımları atıyoruz. Bu durum devam ettikçe; çalışanlarımıza, müşterilerimize, ortaklarımıza, kullanıcılarımıza ve öğrencilerimize olan desteğimizi esirgemeyeceğiz. Hepimiz bu durumun içindeyiz ve istediğiniz zaman bize ulaşmanızı teşvik ediyoruz.

Tony Hemmelgarn

Siemens Digital Industries Software – Başkan ve CEO

***Basın bülteninin ingilizce versiyonu için tıklayınız.

Siemens Digital Industries Software; mühendislik, imalat ve elektronik tasarımın yarınki ihtiyaçlarını bugünden karşılamak ve dijitalleşmeye olanak sağlamak için dijital dönüşümü teşvik ediyor. Xcelerator portföyü, her büyüklükteki şirketin inovasyonu sağlayor.  Bunun için, yeni anlayışlar, fırsatlar ve otomasyon seviyeleri sağlayan dijital ikizler oluşturmalarına ve bunlardan faydalanmalarına yardımcı olur.

Siemens Digital Industries Software ürünleri ve hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için www.sw.siemens.com  adresini ziyaret edin. Bizi LinkedIn, Twitter, Facebook ve Instagram‘da takip edin.

Siemens Digital Industries Software – Where today meets tomorrow.