NX Continuous Release

2017 yılında yapılan “Siemens PLM Software Voice of Customer” araştırması gösterdi ki müşterilerimiz; rakiplerin gerisinde kalmamak, çıkan iyileştirmeleri kaçırma riskini göze almamak için, NX’deki gelişmeleri daha hızlı, daha kolay  devreye alabilecekleri  yöntemler istiyorlar. Bu sebeple, Siemens PLM Software, Kullanıcılarımızın her zaman güncel sürümle çalışması ve bu riskleri ortadan kaldırabilmesi için Ocak 2019 itibari ile, NX’in 13 numaralı versiyonuna geçiş yapmama, bunun yerine her defasında güncelleme/kurulum yapılmasına gerek kalmayan, “NX Continuous Release” adı altında yepyeni sürekli bir sürüm çıkartma kararı aldı.

Siemens PLM Software, bu yeni dağıtım modeli olan Sürekli Yayımlama Metodolojisini kullanarak, NX'i müşterilerimizin sürüm güncellemek  için gereken çabasını azaltırken, yeni geliştirmelere ve kalite iyileştirmelerine daha hızlı erişebilmelerini sağlayacaktır. Siemens, bu şekilde ürün teslim eden ilk büyük CAD / CAM / CAE yazılım programı satıcısıdır.

Şu an kullanmakta olduğumuz mobil cihazlarımızdaki otomatik sürüm yükseltme  gibi, artık NX’de de güncellemeler çok kolay ve hızlı olacak; her  6 ayda bir yeni sürüm otomatik olarak yüklenecek (güncellemeleri manuel olarak da seçebileceksiniz).

Ayrıca her yeni NX güncellemesinde, Teamcenter entegrasyonunu yükseltmeye gerek olmayacak.

 

*** NX Continuous Release ile, bakım anlaşması olanlar upgrade hakkı elde edecekler ve upgrade sırasında eskisi kadar emek harcamayacaklar ve böylece upgrade etmek çok daha kolay ve hızlı olacak.

NX Continuous Release Yazılım Programı ile

  • Güncellemeler kolay ve düzenli adımlarla gerçekleştirilecek
  • Altı kat daha hızlı güncelleme verimliliği sağlanacak
  • Her zaman en güncel , en iyi sürüm kullanılmış olunacak,
  • Teamcenter güncellemesine gerek olmadan NX sürümü yükseltilebilecek.

NX Continuous Release Müşterilerimize ne getiriyor?

  • Yeni fonksiyonların  hızla adaptasyonu
  • Güncelleme maliyetlerinin azalması
  • Yeni fikirlere ve trendlere karşı artan uyumluluk

NX Continuous Release

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.