Skip links
boğaziçi yazılım

Boğaziçi Yazılım 25.Yıl Partisi

Siemens PLM Software firmasının Türkiye’deki tek distribütörü ve sektörün lider kuruluşu BOĞAZİÇİ YAZILIM, 25. Kuruluş Yıldönümü kapsamında tüm çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin katılımı ile  Doubletree by Hilton Moda- 360 East adlı mekanda önemli bir organizasyon gerçekleştirdi. “25 Yıldır Birlikte Güçlüyüz, başarı öyküleri yazmaya devam ediyoruz” teması ile gerçekleştirilen programda Şirketimizin Kurucu Ortak ve Genel Müdürü Sn.Özgür ŞENEL’in açılış konuşması ile 25 Yılın Hikayesi filmi ve sunumu davetlilerle paylaşıldı.

Lounge Orkestra’nın sahne aldığı coşkulu organizasyonda gün boyu çeşitli animasyon ve aktiviteler eşliğinde doyasıya eğlenmeye devam eden çalışanların, 25.Kuruluş yıldönümü için hazırlanan özel pastanın kesilmesiyle birlikte “25 Yıldır Birlikte Güçlüyüz” sloganı ile oluşan görüntüler günün en anlamlı karesini oluşturdu.

Sektörde 25 yıllık başarılı bir geçmişi geride bırakırken, değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza etkinliğimize katılımlarından ve bize olan güvenlerinden dolayı teşekkür ederiz.

25 Yılın Hikayesi  Albüm sunumu için tıklayınız

25 Yılın Hikayesi  Albüm & Video sunumu için tıklayınız