Skip links

İmalat için NX

Üretim mühendisliği için tek bir program

NX size tek bir CAM yazılımında tam bir set nümerik kontrol yetenekleri ve entegre üretim yazılımları sunar. Bu gelişmiş uygulamalarda parça modelleme, takım tasarımı, kalite kontrol programlama gibi araçlar NX’e entegre size 3D model kullanımını tasarımdan üretime kadar her yerde kullanma imkanı sunar: Gelişmiş model düzenleme, takım ve fikstür tasarımı, parça ve kontrol programlama , bütün bu hızlı ve Kolay değiştirilebilir imkanlardır.

Bilgi ve süreç yönetimi

Teamcenter , NX için bilgi ve süreç yönetimi imkanı sunar. Her bilgi üretim planının bir parçası olarak yer alır. Bu size tek veri tabanı kullanabilme imkanı, daha önce denenmiş metotları görme imkanı, imalat yönetimi ve üretim paketini tasarımdan direk üretim bandına aktarabilme imkanı sunar.

Ölçeklenebilir çözüm

NX CAM gibi bireysel uygulamalardan, üretim bandı ve ekipmanlarıyla bağlantı kurabilecek tam bir parça imalatı çözümüne kadar genişletilebilir. NX bu konuda dünya çapında küçük atölyelerden mega fabrikalara kadar her yerde kullanılan bir üretim mühendisliği çözümüdür.