Skip links

NX ile Tasarımınızı En Güçlü Platformda Oluşturun

Modelleme Teknolojisi Platformu
Daha düşük maliyetle daha fazla yenilik ve daha yüksek kalite sunun.

Açık, katı ve yüzey modellemeden parametrik ve doğrudan modellemeye ve faset tabanlı modellemeye kadar NX ile en üretken modelleme yaklaşımlarını birbirinin yerine kullanabilirsiniz.

NX Sanal Gerçeklik
NX Sanal Gerçeklik, NX kullanıcılarının tasarımlarını insan ölçeğinde incelemelerine olanak tanıyarak, tam boyutlu modellerle yakın ve eşsiz olmanızı sağlar. NX Virtual Reality, masaüstü uygulamasına entegre edilmiştir ve tek bir tıklama ile erişilebilir, tanıdık etkileşimleri gerçekten sürükleyici bir 3D ortama genişletebilir. Güvenli, çok kullanıcılı oturumlar, tüm kilit paydaşlar arasında işbirliğini kolaylaştırarak ürün geliştirme süreci boyunca daha iyi tasarım anlayışı ve iletişim sağlar.

Uyarlanabilir Kullanıcı Arayüzü
NX, kullanıcı eylemlerini izlemek ve öğrenmek için Yapay Zeka ve Makine Öğrenimini kullanan uzman bir kişisel asistan sunar. Ardından, kullanıcının şu anda yaptıklarının bağlamına bağlı olarak bir sonraki kullanacağı NX komutlarını tahmin eder ve ardından bu komutları kompakt, uyarlanabilir bir UI panelinde sunar. Örneğin, sac metalde bir şey yapıyorsanız, sac levha veya takım tasarımında veya döküm tasarımında belirli bir komut dizisinin kullanıldığını bilir. Daha sonra, gittiğinizi düşündüğü komutları size sunmaya başlar.

Yakınsak Modelleme
NX’teki yakınsak modelleme teknolojisi, herkese veri dönüştürmeye ihtiyaç duymadan yüzlü tabanlı modelleme yapma yeteneği verir. NX, tek bir entegre ortamda faset, yüzey ve katı modellemeyi birleştirerek, tersine mühendislik ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yakınsak Modelleme, geleneksel modelleme teknikleriyle karşılaştırıldığında 10 kat daha hızlıdır.

Çeşitli Dağıtım ve Lisanslama Seçenekleri
NX, konsept tasarımından mühendislik ve üretime kadar size disiplinleri koordine eden, veri bütünlüğünü ve tasarım amacını koruyan ve tüm süreci kolaylaştıran entegre bir araç seti sunar.

NX, kalıcı lisanslama, abonelik ve kiralama seçenekleri aracılığıyla kullanılabilir. Dağıtım seçenekleri, şirket içi veya sanallaştırılmış bir ortam veya genel bir bulut sağlayıcısından akışlı bir hizmeti içerir. Bulut Bağlantılı Ürünler, kalıcı bir lisansa büyük bir ön yatırım yapmak yerine, yıllık veya aylık abonelik satın alma seçeneği sunar. Esnek bulut bağlantılı lisanslama ve otomatik güncellemeler, kuruluşunuzda NX kullanımını yönetmeyi kolaylaştırarak BT ve bakım masraflarını azaltır.

Senkron Teknoloji
NX ile modelleme inanılmaz derecede hızlı ve sezgiseldir – modellerin basit itme ve çekme yöntemleri kullanılarak nasıl inşa edildiğini anlamadan 3B geometriyi değiştirme özgürlüğüne sahipsiniz. Daha fazla çok yönlülük için, senkronize modellemeyi diğer tüm CAD modelleme araçlarıyla dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz.