Skip links

Teamcenter PLM ile Veri Yönetimi

Ürün verilerini ve süreçle ilgili bilgileri tek bir merkezi sistemde yönetin.

Süreçlerinizi Optimize Edin

Teamcenter, verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve global operasyonları hızlandırmak için portföy planlama, ürün geliştirme, imalat, hizmet/ destek sunan tek bir PLM sistemidir. Önceden yapılandırılmış, teslim alınabilen bir PDM çözümü için Teamcenter Rapid Start’tan faydalanabilirsiniz.

Verimliliği en üst düzeye çıkarırken ve işlemleri düzene sokarken giderek daha karmaşık ürünler piyasaya sunabilirsiniz.

Teamcenter Farkı

Karmaşıklığı Basitleştirilmiş PDM ile Yönetin

Tasarım Yönetimini Optimize Edin

Etki alanları arası (cross-domain) tasarım bilgilerini yönetin ve paylaşın: mekanik, elektronik, yazılım ve simülasyon tek bir ortamda. Yapısal belgelerin ve XML içeriğinin yazarlık ve yayıncılığını bütünüyle entegre edin.

Maliyetleri Azaltın

Ürünlerinizin yönetilen birkaç parçadan olmasına bakılmaksızın milyonlarca parçayı içeren daha karmaşık ürünlerin tüm kurumsal fonksiyonlardaki ayrıntılı ürün ve araç maliyetlerini görün. Tam ürün BOM’unuzu bilin. (bill of management)

Tedarik zincirinden kaynaklanan bilgiler de dahil olmak üzere tüm uyumlulukla ilgili ürün ve süreç bilgilerini yönetin. Endüstri standartlarına ve şirket yönetmeliklerine uygunluğunu kontrol edin.

Teamcenter Rapid Start’ın önceden yapılandırılmış özellikleri, danışmanlık ve dağıtım maliyetlerini en aza indirir. PDM’nin hemen faydalarını, PLM’ye açık bir büyüme yolu ile gerçekleştirin.

Teamcenter ile Verimliliğinizi En Yüksek Düzeye Çıkarın

Ortak ve doğru olmayan bir varlık / ürün bilgisi, etkin ve verimli bir hizmet yaşam döngüsü yönetimini engeller. Bu, varlık yapılandırması, durumu ve geçmişi eksikliği nedeniyle yanlış parçaları sipariş etmeye neden olabilir; ilk kez düzeltme oranlarını düşürür ve hizmet olaylarını tekrarlar. Teamcenter’ı kullanarak hizmet operasyonlarını geliştirirken servis ve ürün mühendisliğini desteklemek için tek bir bilgi tabanı oluşturabilirsiniz.

Teamcenter yardımıyla şunları yapabilirsiniz

Gerekli belgelerinin üretilmesi ve yönetilmesi için zamanı ve çabayı tek bir kaynakla azaltın.

Gereksinimleri işlevsel, mantıksal ve fiziksel uygulamalar ile ilişkilendirerek doğrulayın, onaylayın ve kaliteyi geliştirin.

Ürün yaşam döngüsü boyunca müşterinin gereksinimlerini tanımlayarak, yöneterek ve takip ederek uygunluğunu sağlayın.

Teamcenter ile, tasarımın (CAD) ilk evrelerinden gerçek üretimin (CAM) başlatılması ve ötesine kadar, iş süreçlerini yönetebilirsiniz. Teamcenter, ürün çıktılarını optimize edip eşzamanlı hale getirirken, ürün tasarımlarını kullanmanıza olanak tanıyan gerçekten eş zamanlı bir mühendislik ortamı sağlar. Bu, yaşam döngüsü maliyetlerini daha iyi yönetmenize, birden fazla alan adında verimli olmanıza ve ürün kalitesi hedeflerini korumanıza yardımcı olur.