Skip links

CAE

Simcenter, tüm ürün ömrü boyunca (PLM) ve tüm kritik niteliklerdeki performansı doğru bir şekilde tahmin etmenize yardımcı olur.

Mühendisler, CAE veya Bilgisayar Destekli Mühendislik olarak da bilinen yazılımla, ürün davranışlarını dijital olarak analiz etme, tahmin etme ve geliştirme becerisine sahiptir. Daha fazla tasarım yinelemesi hemen hemen değerlendirilebilir, böylece fiziksel prototiplerin maliyetlerini düşürür ve mühendislerin hızlı ve doğru tasarım değişiklikleri yapmalarına izin verir.

Simülasyonun kullanımını en üst düzeye çıkarmak için, simülasyonun mümkün olduğunca erken gerçekleştirilmesi, ayrıca ürün geliştirme sürecinin tüm yaşam döngüsü (PLM) boyunca gerçekleştirilmesi önemlidir. Bu, “Dijital İkiz” (digital twin) olarak bilinir ve fiziksel modeli mevcut durumuyla doğru bir şekilde temsil eden sanal bir modeldir. Simcenter 3D, tasarımcının yanı sıra deneyimli bir analiste uyan dijital simülasyon için geniş bir yelpazede çözümler sunar. Eskiden NX CAE olarak bilinen Simcenter 3D, ürün geliştirme çalışmalarınızı hızlandırmak ve ürün performansınızı optimize etmek için yardımcı olur.