Skip links

CAM Yazılım ile İşlemeyi En Üst Düzeye Çıkarın

Üretimde beklenen sonuçları sunmak için imalat planınızı doğru bir şekilde tanımlamak için CAM’ı kullanın.

İşlemeyi  En Üst Düzeye Çıkarın

NX CAM, Bilgisayar Destekli İmalatta dünya lideridir. Tek bir CAM sisteminde eksiksiz bir NC programlama yeteneklerinin yanı sıra entegre imalat yazılımları seti de sunar. Bu uygulamalar, parça modelleme (part modeling), araç tasarımı (tool design)ve denetim programlamasını kolaylaştırdı – bunların tamamı kanıtlanmış NX teknolojisine dayanıyor.

NX CAM FARKI

Daha Akıllı Ürün Kararları için Gelişmiş İmalat

Takım tezgahı yeteneğini en üst düzeye çıkar (Maximize Machine Tool Capability)

Tüm uygulamalar için bir CAM sistemi kullanın: karmaşık parçaları esnek ve hassas 5 eksenli işleme ile programlayın, en son nesil çok işlevli makinelerle çalışın ve parçayı üstün yüzey kalitesi ile tamamlayın.

Üretim-Hazır Çıkış Yaratın (Create Production-Ready Output)

Makineyi ilk kez internal bir postprocessor, extensive online postprocessor kütüphanesi ve entegre bir G koduyla çalışan takım tezgahı simülasyonu ile sağlayın.

Yüksek Hızlı İşleme’yi Etkinleştir (Enable High-Speed Machining)

NX’de başarılı yüksek hızlı kaba haddeleme, takım yüklerini yönetirken yüksek metal kaldırma oranlarını korur. Streamline özelliği gibi HSM finishing işlemleri, yüksek besleme hızlarında ince kaplamalarla sonuçlanan pürüzsüz akan kesim modelleri üretir.

Kaldıraç Programlama Otomasyonu (Leverage Programming Automation)

Programlama süresini yüzde 90 azaltın. NX CAM otomatik olarak işleme özelliklerini tanır, operasyon kitaplığından doğru işleme sürecini oluşturmanızı sağlar, PMI model verilerini işleme sürecinin seçimi için kullanabilir ve yeni işlemler eklemek için işleme bilgisi düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

NX CAM ile Verimliliğinizi En Üst Düzeye Çıkarın

NX, havacılık, otomotiv, tıbbi cihaz/medikal, kalıp ve makine endüstrisinde üretim için kanıtlanmış bir yetenek sunarak birçok endüstride kullanılmaya başlandı. Yazılım, takım tezgahı programlaması için eksiksiz ve kanıtlanmış bir sistem sunar. NX CAM imalat mühendisleri ve NC programcılarının verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için ileri teknolojiyi ve ileri işleme yöntemlerini uygular. İmalat mühendisliği için tek bir çözüm seti olarak NX, tek bir sistemde CAD, CAM ve CMM programlama ve takım tasarımı seçenekleri sunar.

En yeni takım tezgahı teknolojilerinden ve imalat süreçlerinden yararlanın:

  • Parça yüzeyinde yüzey kaplamayı iyileştirin
  • Karmaşık iş gereksinimlerini kolaylıkla yönetin
  • Rutin görevleri otomatikleştirerek programlama süresinde yüzde 90’a kadar tasarruf edin
  • Tasarım değişiklikleri ile ilgili zaman ve maliyeti en aza indirin
  • NC programcılarının verimliliğini artırın ve kapsamlı eğitim ihtiyacını azaltı