Skip links

Endüstriyel ve Elektromekanik Tasarım

NX Serbest Modelleme, şekil analizi, rendering ve görüntüleme araçları ile başarılı bir tasarım programının tüm özelliklerini yerine getirmesinin yanı sıra simülasyon ve üretimle de tamamen bir
entegre bir çözüm sunar.
NX serbest modelleme, size yaratıcı ve alternatif tasarımları keşfedecek gücü ve özgürlüğü sağlar. Birbiri ile entegre çok yönlü çözüm setleri, 2D, 3D, kıvrım, yüzey, katı, parametrik, senkron modelleme tekniklerini hızlı ve kolay
tasarım için bir araya getirir.
Fiziksel cisimlerden tersine mühendislik yöntemleri kullanılarak yada temel şekillerden yola çıkarak yaratmak istediğiniz şekil kolaylıkla verilebilir.
NX içindeki şekil analizi ve doğrulama çözümleri tasarımlarınızın bütünlüğü, kalitesi ve üretilebilir liginin garantilenmesini sağlar.

NX, mekanik, elektronik ve elektrik tasarımları birleştiren bütünleşik bir elektromekanik ürün tasarım çözümü sunar.
NX, baskılı devre tasarımından mekanik paketleme, elektrik kablolamaya kadar farklı disiplinlerle birlikte çalışmayı destekleyen çözümler sunar.
Mekanik, elektrik ve kontrol sistemlerinin tasarımcıları birbirlerine paralel olarak çalışarak yüksek kaliteli ürünler sunabilirler.
NX, Elektromekanik ürünlerinizdeki ürün başarısızlığına neden olabilecek bütün ana sebepleri adresleyebilecek ve ürün performansını optimize edecek simülasyon çözümleri sunar.

Avantajları

• optimize edilmiş şekil verme, alıştırma ve işlev
• serbest şekillerden başlayıp, istediğiniz konsepte hızla ulaşabilme
• tasarım taslaklarını konseptten üretime kadar saklayabilme
• mekanik ve elektrik disiplinlerini ve süreçlerini birleştirebilme
• ECAD/MCAD bilgi alışverişini sağlama
• eşzamanlı geliştirme süreçleri ile ürün geliştirmeyi hızlandırıp, maliyetinizi düşürebilme