Skip links
NX 11 FARK EĞİTİM SEMİNERİ

NX 11 Fark Eğitim Semineri – BURSA

Siemens PLM Software firmasının Türkiye’deki tek distribütörü ve 25 yıldır sektörün lider kuruluşu BOĞAZİÇİ YAZILIM’ın İstanbul’da ilkini  gerçekleştirdiği NX11 Fark Eğitim Semineri’nden sonra, Bursa bayisi BİLTİM ile düzenlediği 17 Mayıs 2017 tarihinde DİVAN BURSA otelinde gerçekleşen NX 11 Fark Eğitim Semineri’ne de gösterilen ilgi büyüktü. Söz konusu seminerde, tasarım için NX CAD, imalat için NX CAM, simülasyon için SIMCENTER & SIMCENTER 3D çözümlerimizde NX 11 ile gelen yeniliklerin tanıtımı başarılı bir şekilde yapıldı.

NX 11, ürün yeteneklerini olabildiğince erken aşamalarda ve hızla geliştirmek, test etmek ve üretmek için mevcut fonksiyonaliteye ilave olarak çok güçlü tasarım, simülasyon ve imalat yetenekleri getirdi.NX 11 ile daha önce manuel olarak yapılan pek çok işlem otomatik hale getirildi.

Yakınsak Modelleme (Convergent Modeling), hızlı imalat (rapid manufacturing), gelişmis not alma (annotation), drafting, dökümantasyon, rendering konularındaki yeni yaklaşımlar kullanıcılarımızın dikkatini çeken konulardan bazılarıdır. Ayrıca NX 11 içindeki Active Workspace uygulaması, PLM yeteneklerine NX içinden kesintisiz bir geçiş sağlayacaktır.

Değerli katılımcılarımıza, etkinliğimize katılımlarından ve göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

NX11 CAD Yenilikleri sunumu için tıklayınız

NX 11 CAM Yenilikleri sunumu için tıklayınız

Simcenter & Simcenter 3D  – 11 Yenilikleri sunumu için tıklayınız