Skip links

NX 9

Tasarım için NX 9

NX 9 ile üretkenliği geliştirin ve ürün tasarımını hızlandırın. NX’ in bu son versiyonu, 2D geometriler için senkronize teknolojisi, yeni modelleme araçları, eş zamanlı muazzam tasarımlar için dördüncü nesil tasarım (4GD) araçları ve geliştirilmiş kullanıcı tecrübesi sunuyor.

Simulation için NX 9

NX 9 ile modelleme verimliliğini arttırın ve proses simülasyonu sürecini kısaltın. NX ‘in son versiyonu, dayanıklı ve otomatik mesh atmak için yeni ve geliştirilmiş yetenekleri içerir. NX CAE 9, genişletilmiş simülasyon çözümleri içerir ve analizlerinize çok daha fazla sayıda yöntem sunar. Ek olarak, NX Nastran 9, hesaplama performansını, kesinlik, dayanıklılığı ve ölçülebilirliği arttırır.

İmalat için NX 9

NX 9 CAM ile birlikte parça kesim kontrol düzeylerini ve daha hızlı CNC programlamayı elde edin. NX‘ de çalışırken tamamı sınıflandırılmış takım kütüphanesine imalat kaynağı kütüphanesi (MRL) ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gelişmiş takım tasarımı yetenekleri işlenecek modelin hazırlanmasını hızlandırır. NX CMM ile üç boyut katı model içeren daha fazla türde parçaları ve yüzey tabanlı saç metal bileşenlerini planlayabilirsiniz.