Skip links

Teamcenter ile İmalat Planlama

Parça üretme ve montaj sürecini müşterilerinizin şu anda ihtiyaç duyduğu ürünlere dönüştürmek için üretimi dijitalleştirin. 

  • Rekabet avantajı elde etmek için dijital üretim süreci planlamasını kullanın.
  • Daha verimli bir iş yürütmek için ürünleri, işlemleri, kaynakları ve tesisleri birbirine bağlayan kapsamlı süreç planları oluşturun.
  • Hatasız üretim sağlayarak, üretim süreçleri için ayrıntılı adımlar oluşturmak ve simüle etmek için kapsamlı bir dijital ikiz kullanın.
  • Bilgileri biriktirmek ve sürekli iyileştirme için yeniden kullanmak üzere insanları, sistemleri ve makineleri dijital bir bağlantıyla birbirine bağlayın.

Kolaylaştırılmış Ürün Montajı için Üretimi Dijitalleştirin

Montaj İmalatı

Proses planlama iş akışlarınızı kolaylaştırmak, planlama görevlerini otomatikleştirmek ve ürün montajı için planları doğrulamak için üretimi dijitalleştirmelisiniz. Süreç tasarımını ve sıralamayı iyileştirin, üretim ürün reçetesini BOP ile senkronize edin; hat dengeleme, 3B fabrika yerleşimi ve ergonomik analiz gerçekleştirin.

Tüm üretim değer zincirini birbirine bağlayarak planlama ve ayrıntılı mühendislikten tam üretime kadar, süreçleri kontrol ederek yüksek kaliteli ürünleri bir araya getirmeyi sağlayın.

Üretim süreçlerinizi verimli bir şekilde planlayın ve iletin

Üretim süreci planlarını daha verimli bir şekilde oluşturun, analiz edin, yönetin; bunları kuruluşunuz genelinde verimli bir şekilde genişletin.

Teamcenter yazılımının Üretim Süreci Planlayıcısı ve Kolay Plan uygulamaları, üreticilerin “ne yapılacağını” ve “nasıl yapılacağını” yakalamak için imalat malzeme listesi (MBOM) ve işlem listesini (BOP) oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. Bu uygulamalar, Teamcenter iş akışı, değişiklik yönetimi ve konfigürasyon yeteneklerinden yararlanarak mühendislik, üretim ve yürütme arasında yakın işbirliği sağlar. Üreticiler, birden fazla tesiste montaj süreçlerini standartlaştırmak, yeniden kullanmak, atölye için çalışma talimatlarını yakalamak, ayrıntılı zaman analizi yapmak, üretim hatlarını dengelemek ve çok daha fazlasını yapmak için Teamcenter Üretim Süreci Planlama ve Kolay Plan çözümlerini kullanabilirler.

Daha fazla bilgi için; https://www.plm.automation.siemens.com/global/en/products/manufacturing-planning/