Skip links

NX Nedir ?

NX™, Siemens PLM Software in ürün geliştirme programları, sizi uluslararası pazarlarda öne taşıyacak üst düzey bir performans ve son teknolojiyi sunar. NX bir ürünün gelişim sürecinde kavramsal tasarımından, detaylı mühendisliğe ve üretime kadar her aşamayı destekler. NX’ sunduğu çözüm setleri ile, farklı disiplinler arası koordinasyon sağlayıp, veri bütünlüğünü korur ve ürün geliştirme sürecinizi düzene sokar.

NX en geniş, en güçlü ve en iyi entegre edilmiş uygulamalarıyla, doğru ve kolay karar verebilmenizi desteklerken verimliğin maksimum seviyede olmasını sağlar. Karar sureci hızlanınca daha iyi ürünleri daha kısa sürelerde ve en verimli şekilde ortaya çıkarmış olursunuz.

NX, bilgisayar destekli tasarım, mühendislik ve imalat çözüm seti olmaktan çok aynı zamanda mühendis ve tasarımcı arasında işbirliği sağlayarak, entegre veri yönetimi, süreç otomasyonu, karar destek ve üretim zincirindeki birçok işlemi düzenleyerek size daha kullanışlı ve sistematik bir çözüm sunar.

Dünyada pek çok firma NX ürün geliştirme çözümlerinin farklı faydalarını elde etmiş durumdadır. NX ürün geliştirme çözümlerinin is hayatında size kısa vadede ve uzun vadede sağlayacağı faydaları aşağıda
bulabilirisiniz:

Ürün geliştirme sürecini daha çok çalışmak yerine daha akıllı çalışıp, verimliliği ve yaratıcılığı en üst seviyeye çıkartarak pazardaki fırsatları daha iyi değerlendireceğiniz şekle dönüştürür.

Güncel ürün ve analiz bilgileri sunarak tasarım, mühendislik ya da üretim sorunlarına anında ve kolay çözümler üretmenizi sağlayarak Akıllı kararları hızlıca vermenizi sağlar.

Sanal modelleri ve simülasyonları kullanarak ürünün performansı ve üretilebilirliği değerlendirilebilir ve tasarımın, müşteri ve üreticinin ihtiyaçlarına uygunluğunun sürekli olarak doğrulanması ile “ilk seferinde doğru” ürün geliştirilir.

Değer zinciri üzerindeki bilginin paylaşılması, iletilmesi ve korunması için gereken teknolojilerle, İs ortakları ve tedarikçilerle etkin bir işbirliği sağlar.

NX, Kavramsal tasarımdan üretime kadar entegre ve detaylı çözüm setleri ile, tasarımcı, ürün ve üretim mühendisleri arasındaki süreci inovasyonu artıracak şekilde düzenler, kesintisiz veri paylaşımı sağlar.