Skip links

Siemens PLM NX Avantajları

NX, tasarım, simülasyon ve üretim için bütünleşik bir ürün geliştirme platformu sunar.

Benzersiz yetenekler.

Başka hiçbir çözümün sunamadığı kadar güçlü ve kapsamlı Ürün geliştirme araçları:

• Kavramsal tasarımdan, 3D modelleme ve dökümantasyona kadar üst seviye çözümler.
• Yapısal, hareket, ısı, akış gibi multidisiplin simülasyonlar ve optimizasyon uygulamaları.
• Talaşlı imalattan işleme ve kalite kontrole kadar tam birparça imalatı çözümü.

Tamamen entegre ürün geliştirme NX bütün ürün geliştirme araçlarını bütünleşik bir yapı içinde bir araya getirir.

Farklı teknik bölümler eş zamanlı olarak aynı model datası üzerinde çalışabilir. Kusursuz entegrasyon size bir bilgiyi yada tasarım değişikliğini bütün bölümlere ve farklı disiplinlere anında bildirmenizi sağlar.

NX yazılımı Teamcenter®’ı daha da öteye taşır. Teamcenter®, Siemens PLM Software tarafından sunulan İşbirlikçi Ürün Geliştirme Yönetimi (Collaborative Product Development- cPDM) çözümüdür.

Teamcenter, ürün geliştirmenin her adımını standart süreçlerle koordine eden, karar vermeyi hızlandıran ürün ve süreç yönetimi sistemidir.

Benzersiz verimlilik NX oldukça karmaşık sorunları çözmek için yüksek performans araçları ve son teknolojiyi kullanmaktadır. NX tasarım araçları büyük montajları ve karmaşık geometrik sorunları kolayca çözer.

Gelişmiş NX simülasyon yetenekleriyle en zorlu CAE sorunları çözülerek fiziksel prototip sayısı azaltılır. NX aynı zamanda en gelişmiş imalat yeteneklerinin avantajlarıyla üretiminizi geliştirmenize yardımcı olur.

Açık yapıya sahip
NX’in açık yapısı diğer uygulama ve programlarla entegre çalışabilerek var olan IT yatırımınızı koruma imkanı sunar.

Kanıtlanmış sonuçlar
NX müşterilerine daha fazla yeni ürün tasarlama imkanı sunar; ürün tasarım süresini %30 azaltır, tasarım analizlerinde iterasyon süresini %70, CNC programlamada süresini %90 a varan oranlarda kısaltır.