Skip links

NX CAD (Unigraphics) ile Geleceğe Adım

Geleceğe Adım

Ürün tasarımı yeniliklerle ilgilidir. NX CAD (eskiden Unigraphics) hızlı ve gerçekçi konsept tasarımı ve modelleme sağlayan sağlam bir 3D çözümüdür. Güç ve esneklik açısından üstün olan NX CAD tasarım araçları, hız, performans ve kullanım kolaylığı için yeni standartlar belirleyen endüstrideki bir gelişmedir.

NX CAD Farkı

Daha Akıllı Kararlar için Gelişmiş Tasarım

Diğer CAD Sistem Verileri ile Çalışma

Senkron teknoloji ile diğer CAD sistemleri ile oluşturulan modelleri doğrudan kullanabilirsiniz – herhangi bir kaynaktan geometriyi hızla içe aktarabilir ve değiştirebilirsiniz.

Hızlı, Esnek ve Verimli

NX tasarım araçları güç, çok yönlülük ve verimlilik açısından üstünlük sağlar. 2D düzeninden 3D modelleme, montaj tasarımı, taslak hazırlama ve dokümantasyona kadar tüm tasarım görevlerinde daha hızlı ve daha verimli çalışır.

Kompleks Ürünleri  Kolayca Tasarlama

En karmaşık montajlar için NX montaj tasarım araçlarını kullanın: binlerce parça. Sorunları hızlı bir şekilde belirlemek ve sorunları çözmek için tam multi-CAD digital mockups’lar da hazırlayın.

NX CAD ile Verimliliğinizi En Yüksek Düzeye Çıkarın

NX CAD yazılımı, yenilikçi ürünler geliştirmenize yardımcı olan entegre bir çözümdür. NX, önde gelen tasarım araçları ve teknolojileri ile ürün geliştirme sürecini hızlandırır.

Geliştirme Süresini +% 30 Azaltın

Yeni teknolojiler, verimli etkileşim ve düzenli iş akışları ile NX tasarım araçları, tasarım görevlerini diğer CAD sistemlerinden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Her Yıl Tanıtılan Yeni Ürünlerin Sayısı Artırın

Tasarım verimliliğini artırarak, NX mühendis ekiplerinize daha fazla kaynak olmadan daha fazla fırsat ve daha fazla ürün peşinde koşmalarına yardımcı olabilir.

Teslimat Döngüsü Süresini +% 35 Azaltın

Entegre tasarım (CAD), simülasyon (CAE), takımlama ve imalatla (CAM) NX, ilk konseptten işyeri tabanına kadar aynı bilgiyi ve verileri kullanarak geliştirme süreçlerini dönüştürmenize ve hızlandırmanıza yardımcı olabilir.

Günümüzde imalat şirketleri, daha yenilikçi ürünler geliştirmek için her zamankinden daha kısa bir zaman dilimi ile rekabet etmektedir. Ürün geliştirmeyi çevreleyen iş modelini yeniden düşünmede ilk adım tasarım sürecini dönüştürmektir. 3D tasarım için NX CAD’i kullanarak genel performansınızı arttırabilirsiniz.

  • Daha az yeniden tasarım, daha az hata ve daha iyi kalite
  • Fiziksel prototiplemeden önce tasarım kalitesini, öngörülen maliyeti ve üretilebilirliği değerlendirin
  • Bilgi ve otomasyon araçlarını yakalama
  • Güçlü 3D tasarım özellikleri içerir: wireframe, surface, solid  ve direct modeling
  • Freeform  şekil modelleme, yüzey sürekliliği, analiz, simülasyon ve görselleştirme araçları
  • Simülasyon, takımlama ve işleme için diğer uygulamalarla entegrasyon
  • Kaliteli ve doğru render imajlarını daha hızlı ve daha kolay oluşturun.